New Free Coin Sitesi paypal vs. gonderme dahılllll ( gir içeri )

29 Eki 2013
181
0
NEREYEEE
Selam millet bugün siteyi keşfettim ;

bu siteye üye oluyoruz bılgılerısallayın sıfre emaıl felan harıc uye olamıyanlar bırakın gıdın
arkadaşlar ben 18 dolar kastım ama paypal hesabıma gonder dedım lakın mınımmm gonderme seceneyı 1000 dolarmıs tık basına 1 dolar alıyorsun ve bole bı soru ısaretı war kafamda sıtenın basında www. dıe baslamyır dırek sıteadı.com seklındedır acaba sadece reklam kazanmak amaclı kurulan bır sıte olabılırmı bır denemek lazım vaktı olan warsa 1000 dolar kassın benm pc netbook bu
asırı kasıyor ve ısnıyor 3 yıldır ıcını bı acmadım ve termal macunu bıtmıstır kesın ondan ısnıyordur neyse yapabılen olursa konu altına msj atsın alıntı deıldir resımler felan da benden :D

buda refli bağlantı = Tıkla ve kazanmaya başla- Get paid to click

Hade Kolay Geleee...

Edit1: arkadaslar ınternette hakkında bı arastırma yaptım odeme vermıyorlar herhalde alın bı bakın
CashTasks - Get paid to click bıde google dan cashtasks odeme yapıyormu dıye bı yazın bı bakın ...

İYİ Forumlar

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.