Ngrok bağlantı hatası nasıl düzeltilir?

evacan06

Katılımcı Üye
19 Nis 2014
442
0
Öncelikle herkese SELAMIN ALEYKÜM Konuya giriyim:

Windows 10 kullanıyorum zyxel modemden port açıyoyorum test ediyorum kapalı diyor ngrok kullanmaya karar verdim fakat kendim de denememe rağmen bir türlü bağlantı gelmiyor ne yapabilirm

Moderatör tarafında düzenlendi:

OsmanGaziMir

Yeni üye
15 Tem 2019
31
2
RooT@Temp
Cevap: Windows 10 Darkcomet

Dostum malesef güzelim darkcomet rat windows 10 desteklemiyor hiçbir şekilde en iyi destekleyen darktrack 4.1 rat çok stabil aktif kullanmaktayım, şuan en iyi rat crypterleme konusunda bir bilgin varmı?

artisbero

Üye
16 Ara 2010
176
0
öncelikle çok büyük ihtimalle internet sağlayıcının seni havuz ip ye atmasından dolayı port açamıyorsun tek çözüm internet sağlayıcını arayıp havuz dan çıkartmalarını rica etmek ya da sağlayıcından sabit ip adresi satın almak

osmangazimr , öncelikle darkcometrat windows 10 da kullanıyorum destekliyor soruna gelirsek https://www.turkhackteam.org/undetected/ burdan güncel crypterları takip edebilirsin

OsmanGaziMir

Yeni üye
15 Tem 2019
31
2
RooT@Temp
Cevap: Windows 10 Darkcomet

Client ÇALIŞIR HER TÜRLÜ fakat trojan win10 DESTEKLEMİYOR desktelemesi için pc de eski sürüm direcxtler ve .net ler olması gerekiyor şuan dünyaca ünlü yabancı forumlardada aynı bilgi mevcut ve en iyi rat şuan DARK TRACK 4.1 rattır

evacan06

Katılımcı Üye
19 Nis 2014
442
0
Windows 10'da bağlantı gelmiyor kardeşim darkcomette ngrok ile deneme yaptım kendi pc'm de, bağlantı gelmedi
sende nasıl çalışıyor

https://www.youtube.com/watch?v=fTeUTvg1_jE arkadaşlar bu video da windows 10'da darkcometi çalıştırmayı başarmış ama ben hiç bişe anlamadım bi yardımcı olacak var mı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.