njRAT 0.7d Horror Edition

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
821
314
Merhabalar Bu günki Ratımız Njrat Olcak İyi Kullanmalar

Port Girme Kısmı

sd8d11k.png

Arayüz Kısmı
fpx4z1t.png

Jump scare Menü

6bo4tig.png

Fun Menü
qiydddm.png

Builder(İnsaat Kısmı)
31cn1au.png

İndirme Linki=njRAT_0.7d_Horror_Edition

Virüs Total Linki=Tarama Sonucu

Not= Bu bir rat programı olduğu için virüs totalde çok algılanabilir bu ratlar ilk basta temiz olur sonra kullana kullana antiler labortuvarlarına ekler ve bu sekilde virüs totalde çok çıkar o yüzden eğer süpheniz varsa vmware yada virtualbox çalıstırabilirsiniz program temizdir testler yapıldı

sasorii

Asistan Moderatör
2 Mar 2023
175
78
nijerya
Merhabalar Bu günki Ratımız Njrat Olcak İyi Kullanmalar

Port Girme Kısmı

sd8d11k.png

Arayüz Kısmı
fpx4z1t.png

Jump scare Menü

6bo4tig.png

Fun Menü
qiydddm.png

Builder(İnsaat Kısmı)
31cn1au.png
merak ettiğim için soruyorum pek bir bilgim yok en son fotoda sağ tarafta bir bölümde Sorry, this application cannot run under a Virtual Machine yazıyor nedir bu (bilmediğim birşey ondan dolayı sordum) bir de bir sürü rat programı paylaşıyorsun bulamadığımız eline sağlık

Son düzenleme:

LerJenHARD

Junior Hunter
10 Ara 2017
78
57
☾★
merak ettiğim için soruyorum pek bir bilgim yok en son fotoda sağ tarafta bir bölümde Sorry, this application cannot run under a Virtual Machine yazıyor nedir bu (bilmediğim birşey ondan dolayı sordum) bir de bir sürü rat programı paylaşıyorsun bulamadığımız eline sağlık
Zararlı yazılımı yazan kişiler malware analist uzmanlarından zararlı yazılımlarını incelememesini istediklerinden genelde vm de çalışmayacak şekilde ayarlarlar.

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
821
314
Zararlı yazılımı yazan kişiler malware analist uzmanlarından zararlı yazılımlarını incelememesini istediklerinden genelde vm de çalışmayacak şekilde ayarlarlar.
o kodu biz içinden siliyoz hocam basit is AntiVM Koyyorlar o kod söyle çalısır makinanın kayıt defterini kontrol eder ve vm yazıları yada vmware virtaulbox görürse dosya kendini açmaz bunu koda girip silebiliyonuz

Büyük ihtimal çalışmaz ama denemekten zarar gelmez.
ben bütün ratları sanal makinada çekiyorum her ratım çalısıyor tıkır tıkır

Bu bir sıkıntı çıkarır mı abi
yok agam ne sıkıntısı kullan çiçek gibi rat

sasorii

Asistan Moderatör
2 Mar 2023
175
78
nijerya
o kodu biz içinden siliyoz hocam basit is AntiVM Koyyorlar o kod söyle çalısır makinanın kayıt defterini kontrol eder ve vm yazıları yada vmware virtaulbox görürse dosya kendini açmaz bunu koda girip silebiliyonuz

ben bütün ratları sanal makinada çekiyorum her ratım çalısıyor tıkır tıkır

yok agam ne sıkıntısı kullan çiçek gibi rat
modemde nasıl port açıyoruz
kullanacağım ratı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.