nokia orjinal batarya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aligulcan7

Katılımcı Üye
26 Tem 2010
656
0
k.maraş
arkadaslar nokia batarya aldım hologram var ve nokianın belirtiği sırayla 1,2,3,4 noktayı görebiliyorum.buna ragmen orjinal olmama gibi bir durum varmı?veya seri numarasıyla orjinalliğini kontrol edebilirmiyim?

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
bunun ücretle ilgisi yokki arkadaşım adam 10 a alıyo 40 a satıyo malın orjinalliğini fiyata göre belirleyemezsin. yapcağın tekşey turkcell vodafona gibi bayilerden alcaksın holograma bakcaksın

aligulcan7

Katılımcı Üye
26 Tem 2010
656
0
k.maraş
hologramda hepsi var.hizlialdan aldım 25tlye aldım.nokia magazası 69 tl istemişti almadım.bataryanın yanında küçük bir yazı geldi hologramdaki numara ve el görünüyorsa orjinaldir diye.ama bu kesin orjinalliğini gösteriyormu bilmiyorum.nokia sitesinde seri no girerek dogrulama yok ordada hologramdan bahsetmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.