Not Defteri- WordPad Dosyayı Açınca Değişik Yazı Çıkıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hyhop

Yeni üye
26 Ara 2010
40
0
iyi günler ben wordpad notdefteri vb. de açılan dosya indirdim ama dosyada değişik yazılar çıkıyor alttaki resimde mevcut nasıl düzeltebilirim ? yardım pls.

adszesb.png

hyhop

Yeni üye
26 Ara 2010
40
0
nasıl yani ? bende zaten bi notepad varda aynı oluor ama notepadı 1 ay önce fln indirmiştim :) daha açık anlatırmısın

Gladiotta

Katılımcı Üye
7 Ara 2010
703
0
35
Bakü
Anlawilan sorun notepadda yenileyince duzelir.En iyi yolu notepadin yakin saatlerde boyle olduysa sistemi bir kac saat onceye yukle caliwacak.

Başlat | Çalıştır penceresinde sırasıyla aşağıdakileri yazın ve enterlayın:
Çıkan pencereleri tamam ile kapatın

regsvr32 msxml.dll
regsvr32 vbscript.dll
regsvr32 jscript.dll

Sistemi / Pc'yi yeniden başlatın

hyhop

Yeni üye
26 Ara 2010
40
0
özelliklerden bakınca dosya türü pdf diyor omu ? o ise nasıl olcak ? o değilse nasıl bulabilirim biraz daha açıklayıcı olabilirmisin pc den pek fazla anlamıyorumda :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.