Numaramı Yaymakla İlgili Tehdit Alıyorum

Nonantiy

Moderasyon Tim Lider Yrd.
28 Haz 2020
1,993
1,088
Kayseri
Merhabalar, yapmanız gereken çok basit. Eğer 18 yaşından büyük iseniz kendi adınıza işlem yapabildiğinizden dolayı en yakın karakola gitmek. Eğer 18 yaşından küçük iseniz ailenize bu durum ile ilgili bilgi vermek. Yoksa ileride bu çocuk beni taciz etti olarak isminiz çıkabillir.

EmRGamerYT

Üye
7 Tem 2021
206
57
24
Bolu Merkez,Türkiye
Şimdi sana ss7 attack yap diyeceğim de boyunu aşar.Hem gerekli ekipmanlar da lazım.Sosyal mühendislik yöntemi ile rat atıp uzaktan cihazını kontrol edebilirsiniz.
bana bilgisayarım bozuldu de rahatlıkla çözeriz
bilgisayarcıyımda rat atmak felan bilmem

Şimdi sana ss7 attack yap diyeceğim de boyunu aşar.Hem gerekli ekipmanlar da lazım.Sosyal mühendislik yöntemi ile rat atıp uzaktan cihazını kontrol edebilirsiniz.
internetten araştırayım rat atmayı

internetten araştırayım rat atmayı

AndroRat ile ne yapabiliriz? - Kişilerin tüm bilgilerini alabilirsiniz. - Arama günlüklerini görüntüleyebilirsiniz. - Tüm mesajlarını görebilirsiniz. - GPS/Ağ olarak konumunu görebilirsiniz. - Mesajlaşıyorsa cevap atabilir veya silebilirsiniz. - Telefon açıkken başkasını arayabilir ve kontrol altına alabilirsiniz. - Kamerası ile resim çekebilirsiniz. - Mikrofondan ses yayını yapabilirsiniz. - Video çekebilirsiniz. - Başkasına çağrı atabilirsiniz. - Mobil tarayıcısı ile internete girebilirsiniz. - Telefonu titreşim olarak aktife alabilirsiniz.
aga sadece kamera olsa yine iyi ifşa yaparım kendsiinin 1k takipçşisi var

hocam indirdim rar dfoyasının androrat.rar ama defender ötüyor cayır cayır bildirimm atıoyoe

Tobin Bell

Üye
4 Tem 2021
76
35
32
New York
Yaysın nolucak . Hiç bir şey olmaz . Erkek adamsın 2-3 kız tavlarsın . Erkek veya kız ararsa engelle geç . Kim seni niye arasın hem . Şöyle söyliyim ben eskiden freelancerdım koca koca facebook gruplarında numaramı yazıyordum . Numara bu kadar korkulacak bir şey değil . Sen ona yapma etme dedikçe seni kışkırtıcak başka birşey değil yani " istediğin kadar paylaş yakışıklı görsünler " de geç . Kafan rahat olsun . İyi Öğleler

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,743
1,093
Evren
Yaysın nolucak . Hiç bir şey olmaz . Erkek adamsın 2-3 kız tavlarsın . Erkek veya kız ararsa engelle geç . Kim seni niye arasın hem . Şöyle söyliyim ben eskiden freelancerdım koca koca facebook gruplarında numaramı yazıyordum . Numara bu kadar korkulacak bir şey değil . Kafan rahat olsun . İyi Öğleler
Gaza getirme çocuğu:D

EmRGamerYT

Üye
7 Tem 2021
206
57
24
Bolu Merkez,Türkiye
Yaysın nolucak . Hiç bir şey olmaz . Erkek adamsın 2-3 kız tavlarsın . Erkek veya kız ararsa engelle geç . Kim seni niye arasın hem . Şöyle söyliyim ben eskiden freelancerdım koca koca facebook gruplarında numaramı yazıyordum . Numara bu kadar korkulacak bir şey değil . Kafan rahat olsun . İyi Öğleler
keşke tek numaram olsa şimdi sevgilim var ona ikimzşiiin onla fotorafını atcak

Gaza getirme çocuğu:D
hocam
AndroRat.rarBaşarısız - Virüs algılandı
AndroRat.rar

EmRGamerYT

Üye
7 Tem 2021
206
57
24
Bolu Merkez,Türkiye
Bu nasıl bir senaryo ben hayatımda böyle bir oyun görmedim . Lakin en iyi oyunları ben oynarım . Sevgilin bu senaryoya güvenecek kadar sana güvenmiyorsa zaten ayrıl o kızdan . Bu ne saçmalıktır .
bi ara değişik birşeyler oldu anlatmak istemiyorum güvenini baya kaybetti diyebilrim

dosya atın bari rat atacamö

12 Mar 2021
111
32
Selam fake hesap açın ip logger kullanın ve onu fake hesaptan kandırın eğer olmassa
Fake hesaptan Turk sploit phishing tooları deneyip kandırın
Ip adresi size geldiyse ddos-dos toolarından biri ile onun ipsine zarar verin
Yada IP-Tracer toolunu kullanarak bilgi almaya çalışın

Bilgileri geldiyse onla onu birşeyler ede bilirsiniz

Instagram veya başka bir uygulamada hesabı varsa onu fake hesabtan ona hesabın kpanacak de eyer olmazsa yine israr ediyosa ozaman method kullanarak hesabını kapatın

Eyer yine olmadıysa numarasını biliyosanız Sms bomb toolu kullanıb sms bomb yapın

Benden bu kadar iyi günler

TümGeneral

Yeni üye
25 Haz 2021
26
7
26
16 yaşında hack yapmakla arası iyi olan birisi sıradan insanlara bulaşmaz site açıkları ile ilgilenir veya instagram gibi sosyal medya hesapları hackler yani hack yapmaktan uzak bir durum bu, gerçekten hack yapacak birisi tehdit etmez direkt olarak icraate geçer sen ver benim için sorun olmaz de eğer ki tekrar seni tehdit ederse yalan söylüyor demektir

'Türk

Moderasyon Tim Direktör Yrd.
5 May 2020
2,438
1,520
K E R K Ü K
Kısasa kısas, sende onu tehdit et ama dediklerin lafta kalsın. Yaşıda küçük zaten, onun hakkında bilgi topla ve ifşa edeceğini söyle, ara yol bulabilirsiniz. Polis diyen arkadaşlara sesleniyorum, ufak tefek şeylerde emniyete yönelmeyin zaten bakmazlar, meşgulde etmeyin.
güzel demişsinde
polise gidip "merhaba abi beni tehdit ettiler tutuklarmısınız?" demiyoruz veya demeyeceksiniz.
tutacaksın avukat, maddi/manevi artık duruma göre avukat ayarlar onu, dilekçe yazdır avukata neresi olursa jandarma, karakol, savcılık, başsavcılık gidip ileteceksin.
avukat tuttuğun an zaten peşini avukat takip ediyor, işin ucunda para var avukat salarmı işi?

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,086
BL4CKGORE
Bu tür tehditler genelde boşa yapılır.Ha eğer yayarsa bilgi koruma kanunuydu sanırım.Ona karşı gelmiş olur ve suçu büyüktür.Kız reşit olmadığından dolayı ailesine yansıyabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.