Nvidia Ekran Kartı Hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Crayne

Yeni üye
4 Ağu 2011
3
0
Arkadaşlar nvidia 9800GT ekran kartına sahibim.Bazı oyunlarda (süresi belli değil ama max. 10 dk) sonra Windows Nvidia Kernel mode driver ... sürücüsü hata verdi ve bu durumdan başarı ile kurtuldu hatası geliyor.Bilgisayar a reset atmadan birdaha oyun oynayamıyorum.
Bu hata ekran kartını çok zorlamayacak oyunlarda oluyor.Örneğin warcraft 3(dota).Ekran kartını zorlayacak oyunlarda çıkmıyor.Bundan yola çıkarak sıcaklıkla ilgili bir sorun olduğunu sanmıyorum.
İlk sürüm ve son sürümleri yükledim sorun hala devam ediyor.1.5 yıldır kullanıyorum bu ekran kartını son 4 5 aydır bu sorunu vermekte.Sizce çözüm ne olabilir?

Sistem özellikleri;
İntel Core Duo E7500 2.93Ghz
2gb ram
Zotac 9800GT
Asus P5Q SE Anakart
Windows 7 32 bit

Kullanıcı1233

Kıdemli Üye
19 Tem 2011
4,371
12
'Gizemli' nin dediği gibi bunun sebebi tozlanma olabilir.
PSU yetersiz kalıyor da olabilir.
(PSU ' in yeterli gücü sağlayamaması bu tip bir soruna sebep olabilir. )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.