OFF Paso Reset Atıyor Yha :S Kafayı Yicem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
29 Ara 2006
137
0
İzmir
S.a Arkadaşlar Bana Yardım Edin ..
Bilgisayarımı Açtığımda Windows Ön Yüklemesi Geliyor Sonra Reset Atıyor Yolunu Bulamadım Format Atmak İstemiyorum İçinde Tez'lerim var

Bilgisayarı Açtığımda
Windows Oldugu Gibi Başlatılsın
Güvenli Moda Açılsın
En Son Ayarlarınızda Açılsın
Ağ Moduyla Açılsın Diyor

Hepsini Tıkladım Hiç Bir Faydası Yok SürekLi Windows Ön Yüklemeden Sonra Rest Atıyor .

İşlemci Sıcaklığı NormaL
Ramlar Takılı Oynama Yok
Ekran Kartı Sağlam
Yani Herşey Normal

Usb / Vs Hiç Bişi Takılı Değil .
CD-Rom Sürücüleri Çalışır Vaziyette .

Açılışta '' Del '' Basarak Load Uptominize Gibi Birşeyi Tıkladım Geri Yükleme Yapsın Diye Ama Fayda Etmedi ..
Bana Bir Çıkar Yol Bulun . Rica Ediyorumm

Şimdiden Teşekkürler .

dr_uglybull

Katılımcı Üye
1 Tem 2007
315
6
istanbul
sfc /scannow
sfc /scanonce
sfc /scanboot
sfc /revert
sfc /purgecache
sfc /cachesize=x

makinayı güvenli modda çalıştır xp cd 'ni tak (eğer işletim sistemin xp'yse) cd takılı vaziyetteyken başlat-çalıştır'a bu komutları sırasıyla gir. Bu işlem system klasörlerinin bozuk olanlarını (dll dosyaları) repairler yani onarır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.