office 2010 crack hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yolcuasog

Üye
30 Kas 2011
72
0
40
istanbul
arkadaşlar bu office activatorlerin pc ye kurduğu "kms editor" ne kadar güvenlidir. virüs programının algılaması normal ama bilgisayara bir zararı varmıdır? konuyla ilgili bilgili kişilerin yardım ve yorumlarını bekliyorum.

yolcuasog

Üye
30 Kas 2011
72
0
40
istanbul
Hiç Bi Türlü Zararı Yok Arkadaşım.. İçin Rahat Olsun Yani. Bendede Algılıyor Ama Zararsız Küçük Virüs'ler Onlar.

teşekkürler.dünya kadar crack var piyasada ama "kms emulator" içeren crack harbi çok sağlam çalışıyor. sistemde arıza olmasın istediği kadar algılasın dursun:) bu kaspersky pure ile kanki oldu zaten "kms":) sağol yorumun için

ExeOweR

Anka Emektar
5 Mar 2012
3,384
1,024
exe.php
İçin Rahatlasın Diye Söledim Arkadaşım.. :) 'Kms Emalator' Crak Çok İçeriyor Evet O Yüzden En Sağlam Çalışan Bi Sistem Zaten.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.