Okul Projesi(Pohotostopçular Lütfen)

ptna

Uzman üye
3 Nis 2013
1,698
1
Arkadaşlar sizden küçük bir şey istiyorum :(.Lise 1 öğrencisiyim,okulumuzda bir proje var

Erasmus Plus projesi,iyi bir logo yapan yurt dışına gitme hakkı kazanan 3 kişiden biri olacak.

Rica etsem bana bir logo yapıp özelden gönderebilir misiniz :(?

Yazı yazmak isterseniz şunu yazabilirsiniz:

Kod:
Erasmus + The Culture and Education

Hoş bir şeyler yaparsanız gönlümü de hoş yaparsınız.Teşekkürünüzü de unutmayız ama limitli bir sürem var.Sağolun.

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Logo işi çok basit gibi konuşuyon dostum ama zor en azından benim için zor logo tasarlamak çok zahmetli ben veya başka birisi yapsada sana sen onu beğenmessin çünkü renkler zevkler farklıdır yani sen kendin tasarla adobe Illustrator ve corel draw programları çok profesyoneldir.

Creator

Katılımcı Üye
12 Tem 2014
777
0
Nereye
small-3059-2845437.png

small-4344-2845441.png

small-4835-2845495.png

Hazır aldım.Yani siteden ayarladım.
İyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.