okula gitmediğimde mesaj gelmesin!!

mcpasa63

Katılımcı Üye
14 Nis 2012
768
0
C:\Windows
onu ıptal edemessin Okulun kendi para ile aldıgı mesaj sistemi var

1. yol

ıptal etmek müşteri hizmetlerini ara babanın telinin son 4 rakamını değiştir bir daha gelmez tabi babanı ikna edeblirsen :)

2. yol

bide bu yolda var okul müdürüne gidecen babamın yeni tel numarası diyecen kendi telın varsa o numarayı ver müdür bunu işleme koyar artık msj lar sana gelir :)

VisionamiaM

Yeni üye
31 Ocak 2013
0
0
Babanın telefonunda engelleme özelliği varsa o numarayı engelle artık mesaj gelmez. Eğer yoksa git Turkcell kullanıyorsan yada avea işte bayisine gişt numara engelleyecem de. Yapamazsan. İmkansız ile uğraş dur.

policeman3232

Katılımcı Üye
27 Kas 2010
569
0
AYDIN
Servis üyeliğinizi iptal etmek için IPTAL yazıp 8383’e gönderebilirsiniz. Ben eminim :) MEB'Den geliyorsa bunu bu şekilde engelliyebilirsin kardeş :) ben denedim yanlız 1 hafta para almıyor onu çakabilir dikkatli ol bıyerden harca parayı o 1.5 tlyi :))))))

MrColdKing

Katılımcı Üye
28 Tem 2012
369
0
Ankara
Arkadaşlar Hatalı Bılgı Veriyorsunuz Arkadaşım 8383' e Buyuk Harfle IPTAL yazıp Msj Atıyorsun

Artık Ailende Veya Baskına Msj Gitmez :)

Kolay Gelsin İyi Forumlar ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.