okulda sıgara içmek veya içilmesine yardım eetmek cezası?

Dwarf

Üye
17 Eyl 2012
77
0
Arkadaşlar lisede sıgara içmek veya içilmesine yardım etmek ( gözcülük yapmak gibi ) bunun cezası nedif

mummy213

Katılımcı Üye
7 Haz 2014
618
0
34 & 37
Ilk etapda 5 gun uzaklastirma sonra tekrarlanirsa okuldan atilma kardesim
eger kurul yumusaksa ilk etapta uyari alabilirsin
eger kurul cok sert se direct okuldan atilirsin

ve bu aldigin ceza veya uyari siciline islenir ve hayat boyu takip eder seni cok iyi bir ise giremessin

blink1337dagger

Kadim Üye
7 Kas 2011
5,261
42
Chicago İL
Gozcuysen hıcbısey olmaz ıcıyorsan ya gozunu korkuturlar ya da en fazla 62 lıranı alırlar hıcbı okulda onu goturup vergı daıresıne vermez donerr sermayeye aktarılır velın cagrılır tokat laf carpma vs okuldan atılma vs vs yok 18 yasından kucukseb ceza bıle yazamaz :D sana sıgara satan dukkan a gıderler 7 defa yakalanan bırı olarak soyluyorum

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,867
70 küsur TL para cezası var yasal olarak , işi büyütürlerse okuldan uzaklaştırma / atılma , 18 yaşından küçük birinin tütün ürünü taşıması gibi farklı cezalarda alabilirsin ama gözcülük yapmanın en fazla bir disiplin cezası olur asıl ceza içenlere patlar.

qeruben

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
483
0
ilkinde yakalanırsan devlet kurumlarında sigara yasak oldugu için kapalı ortam cezası ödersin 92 tl ye kadar cıkabilir 18 yasından küçüksen veline şikayet gider tabi ilk uyarı verirler bi kere sans verilrer ama 2.kerede direkt atılırsın

MadloveReyiz

Katılımcı Üye
14 Tem 2013
738
0
Okul sınırları içerisinde sigara içilmesi zaten yasak bildiğim içenler zaten cezalı duruma düşüyor sende onlara yardım edersen doğal olarak sende suclu duruma düşüyorsun. Senin seçimin okumak olsun o yüzden derslerine yoğunlaş..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.