Okuyun Lütfen Facebook İle İlgili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncelikle Selamun Aleyküm Arkadaşlar tht yardım merkezine facebook ile ilgili bir çok konu açılıyor zar zurt diye yahu arkadaşlar çok arkadaşınız olup ne olacak benim 5000 arkadaş ekli face o faceme 1 dk bile girmiyorum sonradan anladım çok gerkesiz ben bu 5000 kişiyi el ile ekleyerek 1.5 ay içinde ulaştım 2 defa ceza yedim onlarda 4 günlük geçen yaz facebook yönetimi sıkı değildi ama sonra epey sıkı yönetime geçti ve programla falan çok arkadaşınız oluyor diye ben inanmıyorum çünkü bir bit yeniğide ondan siz siz olun az öz demiş atalarımız vede facebook diye konu açıp durmayın birader sıkılmaya başladım artık bu yazıyı okuduysan dediklerimi iyi dinle çok kişili facede 1 dakika içinde 700 msj gelio çok kötü yani bilenler bilir.

Okuyana da Teşekkürler
Okumayanada Teşekkürler
Saygılarımla RuNN

Bu Kategorideki Yöneticiler Böyle Bir Konu Yayınlayın Ve Sabitleyin DERİM!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.