omeglada sohbet ederken bılgısayarımı ele gecırdıler

KINGST4R

Üye
11 Eki 2012
51
0
omeglada sohbet ederken bılgısayarımı ele gecırdıler acaba nasıl yaptılar mause ve klavyeyıde yonetmeye basladılar oysa bısıde ındırmedım

Blackdemon67

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,608
14
ZONGULDAK'lı
vlla kardesim öel bişi imkansız sen trojan yemişin tam o sırada adam pç ne girmiş troja atan bnm tahminim bu
istersen özele team ayz pcni taratalım silelim trojan varsa

Moderatör tarafında düzenlendi:

KINGST4R

Üye
11 Eki 2012
51
0
fetih kardesım benım abım ınternet kafe sahıbı nasıl yaptıgını merek ettım depfereze var tw ne ayrıca
ogrenmek ıcın actım konuyu o (ayrıca kız hackledı :( yanarım ona zaten)

KINGST4R

Üye
11 Eki 2012
51
0
nasıl baglandıgını cözmeye calısıyorum zaten sımdı sen team ver dıosun ama once solermısın team ne bısıler ogrenmek lazım yoksa yerık hackı

KINGST4R

Üye
11 Eki 2012
51
0
suanda bılgısayarda sorun yok dedıgın programıda ındırdım anladım nasıl bı program oldugunu ama adam dırek bana bısı atmadan nasıl hackledı su anda sorun pcde cunku deepfreze var

Blackdemon67

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,608
14
ZONGULDAK'lı
suanda bılgısayarda sorun yok dedıgın programıda ındırdım anladım nasıl bı program oldugunu ama adam dırek bana bısı atmadan nasıl hackledı su anda sorun pcde cunku deepfreze var

kardeşim adam internet kafeye gelip dep freze devre dısı bırakıp trojanı atıp gitmiş olabilir bu kadar basit ben gitmeden birusum 10 15 nette var suan onlardada koruma var %90 yani

Blackdemon67

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,608
14
ZONGULDAK'lı

dalga geçmek ıstedıgı acık zaten ama benım amacım rat nasıl attıgını ogrenmek yardımcı olurmusunuz

sana en kısa çözümü söliyim git mahkemeye şikaye t et para bile alabilirsin adam hapisede girebilir belli olmaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.