(ÖNEMLİ) mega grup bilişim hakında bilgisi olan varmı ?

siyabentqxqx

Katılımcı Üye
10 Nis 2012
839
0
nereye
bir arkadaşımdan duyup gittim ve bana sunum yaptılar 1800 tl üyelik ücreti var dediler ve kurdukları site sayesinde kod olmadan web tasarımı yapıyoruz ve nereye satacağımızda şirket bize söylüyor falan 1 ayda paranın 2 3 katını falan kazanırsın dedi ama bu ısararcı olmaları bende şüphe uyandırdı ne bilim bi terslik var dedim sizin bilginiz varmı yapmalımıyım bu işi ben yapmama taraftaryım çunku şüphelendim

enes309

Üye
7 Tem 2012
120
1
Yapma kardeşim para tuzağı hepsi. İlla yapacam diyorsan o sunum yapanlardan borç iste öyle gir. Nasılsa 1 ayda 2-3 katını alıcakmışsın ya. Ama vermezler tabi yalan dolan işler

ardam01

Uzman üye
19 Ağu 2016
1,053
0
ADANA
aman kardeşim uzak dur sahtekarlar bunlar çok iyi tanıyorum bu MEGA sahtekarlarını benim çok arkdaşım düştü bu tuzaga olan paralarına oldu başka birşey yok sana işi anlatanda kendi parasını kurtarmak için yırtınıyor.

ceyhun124

Üye
9 Ağu 2011
107
0
Kardeşim saçma sapan işlerle uğraşmayın gözünüzü seveyim. Benim arkadaşımıda dolandırdılar 2bin lirası gitti. Neymiş efendim site satcaklarmış, site tasarım yapmayı öğrenceklermişte işte grup kurcaklarmış gruptaki herkesin sattıgından prim alcakmış falan. Buna saadet zinciri derler bilader, en üstteki kazanır alt kısımdakiler sürünür.

Bizim arkadaşları alıyolardı ünide toplantı falan yapıyolardı takım elbiseyle görseniz sanırsınız googlenin sahibi :D Adama desem bana sadece bir kod söyle sadece bir kod söyleyemez ama havalar şekiller şukulları bir görseniz :D arada bide bunlara otellerde toplantı yapıyolar bunlar iyice gaza geliyolar gidiyolar akrabalarından ıkı uc kısı kandırıp uye edıyolar kısı bası 2binden zaten şirket deli para kaldırıyo otel falan parası devede kulak kalıyo.

Devletin bunlara mudahale edip bu dolandırıcıları durdurması lazım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.