önerdiginiz virüs programi hangisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DiLeK~

Kıdemli Üye
11 May 2010
2,500
0
bence tavsiyelere bakma...bana kalırsa hiç kullanma dicem..bende kullanmıyorum.. :D
kendin deneyerek hangisi iyi ise fark edersin kullanırsın..

v3nomtR

Kıdemli Üye
23 Şub 2010
2,688
0
İstanbul
donanımını söyleRmisin ona göre bi tavsiyede bulunayım mesela 1 gb ramın varsa bence en iyisi comado internet securty premıum securty.ama düşük bi sistem kullanıyosan trend mikro senin için uygun olabilir.yada fazla virüslerle uğRaşmıyosan ve orta düzeyde bi kullanıcıysan senin için en iyisi microsoft securty essensials bide yanında hep açık durmamak şartıyla bi malware tarayıcısı.bunların hepsini kendin test ettim.ama daha tavsiye istersen önereceğim antiler daha vaR.

xheroes

Üye
20 Şub 2008
69
0
İSTANBUL
Arkadasım tecrübelerimden yola cıkar söylüyorum ki Norton Makinanı süründürür hem işlemci hemde iyi bir ram yeme canavarı, antivir ve nod 32 yi önerebilirimm ama virüs programı kullanma kesinlikle demiycem çünkü gerekli ;) nod32'nin açık portları kapattıgına dair söylenti mevcut ancak birebir kendim deneyip görme fırsatım olmadı. Nod32 çok sık güncelleme yapıyor buda demek oluyorki yeni cıkan yada yazılan virüslerin kodlarını bir şekilde veritabanlarına update ile tanıtıyorlar güvenli olarak gördüğüm bi antivirüs programı ...

İyi forumlar bunlar kendi fikrim nortona hayır diyorum kendinde test edebilirsin ;)

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Arkadasım tecrübelerimden yola cıkar söylüyorum ki Norton Makinanı süründürür hem işlemci hemde iyi bir ram yeme canavarı, antivir ve nod 32 yi önerebilirimm ama virüs programı kullanma kesinlikle demiycem çünkü gerekli ;) nod32'nin açık portları kapattıgına dair söylenti mevcut ancak birebir kendim deneyip görme fırsatım olmadı. Nod32 çok sık güncelleme yapıyor buda demek oluyorki yeni cıkan yada yazılan virüslerin kodlarını bir şekilde veritabanlarına update ile tanıtıyorlar güvenli olarak gördüğüm bi antivirüs programı ...

İyi forumlar bunlar kendi fikrim nortona hayır diyorum kendinde test edebilirsin ;)

Norton'un ramı ve işlemciyi sömürdüğüne dair söylediğin söze katılmıyorum.Cunku Norton İnternet Security 2011 Ramı ve ıslemcıyı cok az kullanıyor oyle abartılacak kadar ram ve işlemciyi sömürmüyor dolayısı ilede bilgisayarı cok fazla kasmıyor.Bizzat Kendım kullanıyorum ve gayette memnunum..Bence Norton İnternet Security 2011 kullanmalısın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.