Önereceğiniz online oyun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alcapone40

Katılımcı Üye
22 Ocak 2012
676
0
Yigidin Harman Oldugu yer
metin2 güzeldir knigtda olabilir ama ne tür oyun istediginizi yazmalısınız minecraft diye degilde savaş strateji aksiyon gibi mesela ben minecraftı hiç oynamadım ama online oyun tavsiyem var daha iyi sonuç alırsınız

D4v1L

Katılımcı Üye
2 Ara 2010
267
0
Kayıp Şehir
adamı savunmuyorumki hatanı söylüyorum neyse Boşver Kötü Birşey Yazdıysam Özür Dilerim D4v1l

1. Biri Hata Yaptığında Özel Mesaj Atarsan Daha Anlamlı Olur. Konu Altından Alay eder gibi söylemeye , laf sokmaya gerek yok . Ben Hata Yapmıyorum demiyorum herkes hata yapabilir. Gün gelir sende hata yaparsın.

2. Bunda Kötü Bişe Yok.

3. D4v1l değil D4v1L. neyse uzatmıyorum, iyi akşamlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.