Önerinizi Alabilirmiyim

MasscRe

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
299
0
Muğla
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Size Bi sorum Olacak Telefon Almayı Planlıyoruym Önümde 2 Seçenek Var Biri Iphone4 Diğeri Samsung S4 Mini Sizce İos mu Android mi ?? Şimdiden Hepinize teşekkür ederim

ShooterLens

Uzman üye
2 Haz 2013
1,362
0
İphone telefonlarının yeni modeli çıkınca eskisine pek değer vermiyorlar gerek yazılım olarak gerek güncelleme olarak v.s.
Tavsiyem S4 almandır.

İphone 5 çıkmasa İphone 4 al diyecektim,çünkü kalitenin tanımı Apple firmasıdır.

Drstop75

Katılımcı Üye
21 Ara 2013
953
0
Venüs
İphone telefonlarının yeni modeli çıkınca eskisine pek değer vermiyorlar gerek yazılım olarak gerek güncelleme olarak v.s.
Tavsiyem S4 almandır.

İphone 5 çıkmasa İphone 4 al diyecektim,çünkü kalitenin tanımı Apple firmasıdır.

Dostum bu herkese göre değişir.Ama çoğunluğun tavsiyesi her zaman androidden ve samsungtan olmuştur.Bakma amerikada bu kadar çok satılmasına 200 dolar amerikada :).Bizim burda bizi yiyip 2 milyara satıyorlar.Kaç katı vergi koyuyorlar acaba :)

Şimdi milletin iphone alma sebebi belli herkesde var biz de alalım hava olsun.Adam evine ekmek ***üremiyor iphone 5 alıyor )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.