Onlar programlama dili kullanmadan yazıyor :)))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yuhbebune

Katılımcı Üye
23 Eki 2010
932
0
ankara
Arkadaşlar bugün bi arkadaşla nette laf dalaşına girdik bana bunları yazdı onun abileri hazır programlama dilleri ile program yazmazlarmış kendileri programlama dili yapmışlar :)

HaCKeR1919

Yeni üye
25 Ocak 2012
9
0
Mustafa sen adam değilsin bunu THT de gördün tamam mı.? Evet arkadaşlar bunu yazan benim ama arkadaş başka birinin açığını aramak için saçmalıyor ve benim ne demek istediğimi anlamadan kendini savunmaya çalısıyor. Görün işte arkadaş böyle olur. Beraber büyüdük ama şerefsizliğini eksik bırakmadı. Benim ne demek istediğimi anlamayan bir geri zekalı olarak bunu yaptı. Görün bu arkadaşı. Böyle yakın arkadaşlarınız varsa da dikkat edin...

HaCKeR1919

Yeni üye
25 Ocak 2012
9
0
Bu arada bu artislik yapan arkadaş benim en yakın arkadaşlarımdandı. Visual Basic kullanmaya daha dün başladı Team W. ile bilgisayarına bağlanmıstım daha dün programın nasıl kaydedileceğini bilmiyordu şimdi gelmiş artsilik yapıyor. Görün işte...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.