online phishing siteleri lazım

gabrin1234

Üye
30 Ocak 2023
65
9
şuanda namirz.com'u kullanıyorum fakat ürettiği linkler çok saçma örneğin => deugyfueıhdf.apps.ng.cc.nm buna benziyo ve google tarafından anlaşılıyo daha profesyonel bir site lazım ve tool konusunda ise ngrok diye birşey var bunu kurmam için blackeye benden wget diye bişey istiyo kuruyorum tekrardan başlatıyourum fakat error veriyo yani site olursa benim için daha iyi olur

Darkmarsx

Katılımcı Üye
21 Haz 2023
253
92
Online olarak sürekli aynı şekilde çalıştığı için basit siteler yapıyor profesyonel phsing için manuel olarak kendiniz tasarlarsaniz ve güzel bir sosyal mühendislik ile daha inandırıcı olabilir tool olarak zphisher aracı iş görür

gabrin1234

Üye
30 Ocak 2023
65
9
Online olarak sürekli aynı şekilde çalıştığı için basit siteler yapıyor profesyonel phsing için manuel olarak kendiniz tasarlarsaniz ve güzel bir sosyal mühendislik ile daha inandırıcı olabilir tool olarak zphisher aracı iş görür
knk zphisheri kurdum --fix-missing yazıyo galiba fixlenmiş en iyisi blackeye diyolar bende onu kurdum işte beceremedim

H@cked BaBy

Medyanın Yıldızı
28 Haz 2023
2,535
1,084
Arkana bak
Merhabalar, size tavsiyem Pyphisher kullanmanızdır. Link özelleştirme özelliği sayesinde kurbanınızı kolayca kandırabilirsiniz.
kali linux bozuldu tekrar kurmam gerek
Merhabalar, kali linux ile uğraşmak istemiyorsaniz akıllı telefonunuz var ise termux kullanabilirsiniz.

İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.