orjinal windows xpimde sorun war

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
kardeş belki cd rom bozuktur okuma hatası olabilir,

bir diğeri yükleme esnasında verilen hatalar RAM lerden,

ve en kötüsü hdd ten de olabilir ama biz okuma hatasıdır diyelim.

28 Eki 2009
126
0
31
Aydın Merkez
ama ben cd rom daha yeni aldım onla alakası yok benim cd biraz cizik ondan mı hata veriyor cünkü widows kurulumunda Dell Perc 2\3 Raid Controllde kalıyor ordan sonrasın okuyamıyor

osmansertbasar

Katılımcı Üye
12 Tem 2009
991
1
windows 7 den şu an direkt olarak geçiş yapılmak istendiğinde hata veriyor diye biliyorum.Geçişte bir kaç işlem yapman gerekiyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.