Ortalama Hesaplayıcı 3.0

ardahmet508

Katılımcı Üye
17 Ağu 2011
348
0
Hackerlar Odasından.
Evet Arkadaşlar Programın 3. sürümü ile Karşınızdayım

+ Üyelik adınız : Lord Of Darkness

+ Programın ismi : Yıl Sonu Ortalama Hesaplayıcı

+ Programın sürümü : 3.0

+ Kullanılan programlama dili : C#

+ Programın ve kaynak kodunun adresi: Bana Ait

+ Açıklama : Güzel Bir Program İşinize Yarar E-okuldaki Notlarınızı Girerek Belge Alıp Alamayacağınızı Gösteriyor.

+ Programın ekran görüntüsü :

ortalama.png

indirme linki=https://hotfile.com/dl/182688535/ab41525/LordOfDarkness_Ortalama_Hesaplayc.zip.html
virüs total=https://www.virustotal.com/file/96187f4e0ff84794952b80543cdbd0a3d42361f5e7bd78486f5da1e0f4a4af89/analysis/1354814457/

Son düzenleme:

By-Kararuh®

Uzman üye
30 Tem 2012
1,987
2
Ellerine sağlık işe yarar ama basit bir program . AR-GE profesyonel programların bölümüdür . :) // İHBAR // Ve en önemlisi THT ibaresi göremedim :)

ardahmet508

Katılımcı Üye
17 Ağu 2011
348
0
Hackerlar Odasından.
Ellerine sağlık işe yarar ama basit bir program . AR-GE profesyonel programların bölümüdür . :) // İHBAR // Ve en önemlisi THT ibaresi göremedim :)

teşekkürler ama yorumunuza katılmıyorum çünkü ar-genin böyle bir kuralı yok profesyonel olması gerek diye bir kural yok
2.tht ibaresi yok çünkü önceden yaptığım bir program yeni değil burada yeniş paylaştım onuda koyarım

SrknTR

Yeni üye
17 Ara 2012
7
0
Keşke önceden görseydim.Mezun olduktan sonra gördüm.Yine de okumakta olan arkadaşlara yardımcı olacağını düşündüğüm güzel bir paylaşım.

Albatroz

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
506
19
güzel bir program olmuş ama bunu exceldende yapılılabilir. ama uğraşmak istemeyenler için iyi olmuş :) ellerine sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.