Otel bilgi işlem

türkajan

Üye
28 May 2010
161
1
Kıbrıs'ta bir otelde garsonluk yapıyorum, çok yoruluyorum, beni bırakacaklarını sanmıyorum ama bilgi işlem deparmanına geçmek istediğimi söyleyecem hem sevdiğim şeyler sistemler bilgisayarlar ne dersiniz?Hangi proğramları kullanılır sizce otelde ne gibi işler yaparım bilgi işlem deparmanında
Teşekkürler. ..

ahmetziya313

Katılımcı Üye
20 Eki 2012
977
1
Kardeşim otel sistemleri hakkında pek bir bilgim yok ama çok karşık olduğunu sanmıyorum. Muhtemelen oteldeki elektronik olan herşeyden onlar sorumludur. Bilgisayarlar yazıcılar güvenlik kameraları vs vs. Yazılıma bulaştıklarını sanmıyorum. Ama şimdiki işinden daha rahat olursun diye düşünüyorum. Hakkında hayırlısı olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.