Oyun Hesabını Hackledim Yardım!

BassMixx

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
499
0
Durum bu beyler ne yapmam lazım hesabını geri vereyimmi?

Elov7D.png

hellscream2

Uzman üye
4 Tem 2013
1,001
0
Eger hesabını çaldıgın kişi bu yorumu atan kişiyse korkmana gerek yok şahsen biri benım hesabımı çalsa güzel kardeşim kelimesini bırak güzel bir şey söylemem heralde . Ama şikayetçi olursa 5 dk da bulurlar bankadan herhangi bir transfer olayı gerçekleştimi
?

BassMixx

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
499
0
Eger hesabını çaldıgın kişi bu yorumu atan kişiyse korkmana gerek yok şahsen biri benım hesabımı çalsa güzel kardeşim kelimesini bırak güzel bir şey söylemem heralde . Ama şikayetçi olursa 5 dk da bulurlar bankadan herhangi bir transfer olayı gerçekleştimi
?

Hayır hocam. Normal bir oyun öyle para yatırmalı bir oyun değil. Bu arada 2.ss

QXq6ZZ.png

hellscream2

Uzman üye
4 Tem 2013
1,001
0
Korkma Hiç bir şey olmaz şikayet edicek birine benzemıyo sadece korkutma amacı eger herhangı bır transfer olayı veya elınde ss yoksa korkmana gerek yok isterse başbakana sikayet etsn :)

BassMixx

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
499
0
Korkma Hiç bir şey olmaz şikayet edicek birine benzemıyo sadece korkutma amacı eger herhangı bır transfer olayı veya elınde ss yoksa korkmana gerek yok isterse başbakana sikayet etsn :)

Hocam emin misiniz bir hevesle girdik şu hack işlerine 16 yaşımızda sicilimiz kararmasın sonra.
Bu arada hesabı verdim adam hala direniyor seni bulacağım diye
Edit: Oyun SA:MP

klans

Katılımcı Üye
26 Tem 2013
303
0
Bak senı korkutmaya calısmıs bunu bıl once ama ınede vermelısın hesabı sıkayet ederse ugrasırsın cok bole seylerle karsılastım ama bu mesajları atmıs kac yasında olursa olsun ıster 40 ıster 10 hıc kımse bı oyun ıcın bunları yapmaz tek ıstedıgı oyun hesabııı bıde ole bıcak sokmalar yaralar fılan eger satanıst deılsse yapamazzz

Ama kendı adınla deıl mesela bı faceten ver hesabı senı anlasınnn

Son düzenleme:

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
100% garanti veriyorum "şikayet edeceğim" diye seni sadece korkutmak istemiş.

Eğer gerçekten seni şikayet edecek olsaydı bu kadar fazla uzatmaz, ertesi gün gider şikayetini ederdi. Seni korkutup hesabını geri vermeni sağlamış.

Bir şey yok gelirse de bol şans...

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Dostum bence yaptığın yanlış bu konuda tarafın değilim desteklemiyorum, ayrıca arkadaş seni korkutmak istemiş ama bazen insan sinirlenince her şeyi yapabilir ben buna inanıyorum büyük ihtimalle siniri geçtikten sonra anca küfür etmiştir ama bazı insanlar sakinleşsede kararından dönmez, yine de dikkat et kendine olay biraz soğusun hesabıda geri ver derim kul hakkıdır öbür dünyada sıkıntılara girmek istemiyorsan geri ver diğer türlü bir şey diyemiyorum iyi akşalar.

Ultra723

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,721
3
sitemap.xml
Karşıdaki kişinin yazma tarzına bakılırsa kusura bakmayın ama bi b*k yiceğini yok amacı korkutmaymış onuda becermiş başka bişi yapabilceğini hiççç sanmıyorum rahat ol bence

veterinerhekim

Yeni üye
14 Haz 2014
19
0
istanbul
para yatırmalı bir oyun olmasına gerek yok ne olursa olsun eğer şikayetçi olursa senden başın yanar msn hack bile bi kaç yıldan başlıyo ki seni bulmalarıda zor değil yani kişiden özür dile hesabını geri ver ve seni affetmesini umut et

klans

Katılımcı Üye
26 Tem 2013
303
0
Karşındaki kişi pek çocuğa benzemiyor gibi ?
Yani yazış tazına felan bakacak olursak rahat 17 - 18 yaşlarında belki daha büyük.

Istıyosa otuz yasında olsun kardes ben bole en az 50 adama catmısımdır buna benzer sekılde tehdıt ettıler dedıklerını yapsalardı benım suan 300 parcaya ayrık bı sekılde kopeklrrın mıhdesındeydımm kardes bı sene once ts3 e bı adam gelmıstı yarın evıne gelıyom dedı 1 senedır beklıyommm dedıklerını yapabılcek ınsan cok az var bıde uc ss yı ınceleyınce sadece hesabı ıstedıgı bellı

quespy

Kıdemli Üye
24 Şub 2014
2,318
2
Bursa
Istıyosa otuz yasında olsun kardes ben bole en az 50 adama catmısımdır buna benzer sekılde tehdıt ettıler dedıklerını yapsalardı benım suan 300 parcaya ayrık bı sekılde kopeklrrın mıhdesındeydımm kardes bı sene once ts3 e bı adam gelmıstı yarın evıne gelıyom dedı 1 senedır beklıyommm dedıklerını yapabılcek ınsan cok az var bıde uc ss yı ınceleyınce sadece hesabı ıstedıgı bellı

kıllısına denk gelseydin görürdün :)

crying

Katılımcı Üye
26 Ağu 2010
671
1
Van
Adam Haklı olarak Hesabın Çalınma Öfkesini Dile Getirmiş
Adam Haklı Ver Hesabı Gitsin Öle Korktuqun İçin Değil Adamın Hakkı Olduqu İçin Ver

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.