Oyun hilesi nasıl kodlanır ?

Akragas

Üye
22 Şub 2011
170
0
28
Manisa
Arkadaşlar merhaba bir oyun için çok basit bot yazmam için bana yol göstericek biri var mı?

Kendim yapamadım bana başlamam için yol göstermesi yeterli :)

Çok teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
324
Cevap: Oyun için Bot

Merhabalar
Ben eskiden oyun hilesi kodlardım C# ile fakat ezebere yapardım ve üzerinden baya zaman geçti genelde Cheat engine ile pointer bulunurdu sonra C# dan hazır kodların içine pointerları koyardık.
Yani benim gibi ezbere yapmanızı tavsiye etmem çünkü kendinizi geliştiremezsiniz öncelikle C# veya C++ dillerini öğrenmeniz lazım ve daha sonra pointer bulmayı öğrenin youtube de bir çok video var. Bunları öğrendikten sonra yapabilirsiniz. Tabi bunu şuanda keyfi olarak istiyorsunuzdur fakat ileride pek bi gelir sağlamaz size o yüzden size de ufak bi tavsiyem yazılım alanında gelişip kaliteli projeler üzerinde çalışmanız sizin geleceğiniz için daha iyi olacaktır. İyi forumlar.

Akragas

Üye
22 Şub 2011
170
0
28
Manisa
Cevap: Oyun için Bot

Merhabalar
Ben eskiden oyun hilesi kodlardım C# ile fakat ezebere yapardım ve üzerinden baya zaman geçti genelde Cheat engine ile pointer bulunurdu sonra C# dan hazır kodların içine pointerları koyardık.
Yani benim gibi ezbere yapmanızı tavsiye etmem çünkü kendinizi geliştiremezsiniz öncelikle C# veya C++ dillerini öğrenmeniz lazım ve daha sonra pointer bulmayı öğrenin youtube de bir çok video var. Bunları öğrendikten sonra yapabilirsiniz. Tabi bunu şuanda keyfi olarak istiyorsunuzdur fakat ileride pek bi gelir sağlamaz size o yüzden size de ufak bi tavsiyem yazılım alanında gelişip kaliteli projeler üzerinde çalışmanız sizin geleceğiniz için daha iyi olacaktır. İyi forumlar.

Tavsiyen için çok teşekkür ederim. Fakat gelir için istemiyorum sadece dediğin gibi keyfii. belki çok zor bir program değil.

Sadece Belirli NPC isimlerine saldırıcak ve can azaldığında can basacak haritada gezecek :) tek istediğim bu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.