Oyun Hilesi Nasıl Yazılır?

4 Tem 2021
210
11
Ben bir bilgisayar oyununda mesela valorant ve cs go da hile yazmak istiyorum, yazılım dili bilmeden bunu nasıl yapabilirim.
kendime özel hile yazmak istememin sebebi şu özellikle valorantta hileler günübirlik çok hızlı fixleniyor ve fixlenen hileyi kullanırsanız kalıcı ban yiyorsunuz.

D

dantevil

Ziyaretçi
Ben bir bilgisayar oyununda mesela valorant ve cs go da hile yazmak istiyorum, yazılım dili bilmeden bunu nasıl yapabilirim.
kendime özel hile yazmak istememin sebebi şu özellikle valorantta hileler günübirlik çok hızlı fixleniyor ve fixlenen hileyi kullanırsanız kalıcı ban yiyorsunuz.
öncelikle merhabalar
sorunuzun cevabına gelecek olursak

c++,python,ruby gibi yazılım dilleri bu alanda kullanılmaktadır bunları bilmeden yazmanız pek mümkün değildir

yardımcı olduysa çözüm olarak işaretleyebilirsiniz

iyi forumlar dilerim
Öncelikle Merhaba, diyelim ki; C++ ve PYTHON dilini öğrendik. Peki dili öğrendikte bunun oyundan veri çekmesini oyuna inject etmesini oyuna göre ayarlamasını falan nasıl yapacağız?

N

neptune_lfmo

Ziyaretçi
Öncelikle şunu demeliyimki Valorantta günü birlik ban yemenin sebebi kullanılan bypass methodunu açığa çıkmasıdır eğer illa ban yemeden takılcam diyorsan önerim kernel modül gerekiyor bunun 2 türlüsü var ya external yada internal çoğu bypasss yöntemleri ne yazikki günü birlik banlanmaya müsait eğer banlanmak istemiyorsan bir kernel driver ile hileyi yapıp üstüne isimlendirmek gerekiyor bu günü birilik banlanmaz Vanguard External için sertifikalı sürücüleri esgeçiyor zorla yüklenmiş veya KdMapperlar ile yüklenmiş sürücüleri arıyor (Legit Takılmanı öneririm böle bişey olduktan sonra hilenin yapıldığı Sürücünün Sertifikasını arayacaktır eğer sertifikayı bulduğu anda kara listeye atar ve tekrar banlanma evresine geçersin örnek olarak Cheat Engine Dbg diye sürücüsü var yüklendiği an çoğu anticheatin kara listesinde oldundan açılmıyor oyun veya direk ban yiyorsun)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.