Oyun Önerisi Lütfen.

Cravell

Yeni üye
30 Eki 2014
11
0
Merhaba , özelliklerimin resmini atıyorum müsait olan arkadaşlar güzel oyunlar önerebilirmi acaba ?

Assassin's Creed - Tomb Raider - Watch Dogs gibi oyunları cok severim sistemim bunları kaldırırsa lütfen yazın birde önerilerinizi beklerim.

Creator

Katılımcı Üye
12 Tem 2014
777
0
Nereye
Valla medium da oynarsın.Benim 2 gb ekran kartı 4 gb ram le ultrada oynadığıma göre oynarsın sanırım.Az kasar belki.Ama çok zorluyacağını pek sanmıyorum.
Bu arada Assasins Cree'd 4 ü de oynarsın.Minumumd****olay Gelsin.

Creator

Katılımcı Üye
12 Tem 2014
777
0
Nereye
hitman-absolution_617307.jpg

xl_Hitman-Absolution-2-624.jpg

PC_1080p_000.png

İndirme Linki İçin Tıkla (TORRENT)
Oyunu Kurduktan Sonra Herhangi Bir Sıkıntı Yaşarsan Söyle.Özelden.Yardım Ederim.

Creator

Katılımcı Üye
12 Tem 2014
777
0
Nereye
Gönlün bilir.Ama watch dogs da sıkıntı yaşayabilirsin söyliyim.Kaldırırsa "Batman Arkham Origins" yükle.Oda çok güzel.Yani daha çok watch dogs u anımsatıyor.

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,762
507
24
Praise The Fool
Kardesım 1.8 Kullanılabılır Ram Var Ama Ekran Kartını Soylememıssın cok Bırsey Bekleme :(

Skyrim Oynayabılırsın
FallOut New Vegas ;)
Dıshonered(low) kasar buyuk ıhtımalle
Hıtman(onunda kasacagını dusunuyorum)
Amnesıa The Dark Descent
Penumbra (serısı sıddetle tavsıyedır)
Assasıns Creed Broother Hood
Crysıs 2(3 ten daha cok severım sahsen daha ıyı)
Sleepıng Dogs(eglenceli)
DayZ(10 Numara :D)

Lımbo(2d Ama tam zeka oyunu bunun kadar eglencelısı yoktur ;) %100 Tavsıye zaten)

Daha Lazımsa SOYLERIM :D

meami21

Katılımcı Üye
26 Eyl 2013
850
26
Eskişehir
Adamın 1.8 gb rami var gidipte en az 4 gb sistek gereksinimi olan oyunlar oneriyorsunuz watch dogs 8 gb hitman absolution kasabilir grafikleri falan dusurursende pek zevk alacagini sanmam bi beowulf doğru düzgün önermiş.

Kardeşim sen beowulfun soylediklerine bi bak derim

Benim onerimde savaş oyunu seviyorsan delta force serilerine bak
Fredoom fighter
Hitman 1-2. (Absolitoun değil)
Max payne 2
Mafia 1
Prince of percie the sands of time (baya güzel bi oyun)
Left 4 dead 1-2
Mount and blade

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.