Oyun Tanıtım Sitesi kurdum yardım lazım

remsell41

Üye
15 Eki 2012
67
0
Ben Oyun tanıtım sitesi yapıcam alan adı hosting aldım şimdi site tasarım felan lazım
hangi programla yapa bilirim veya hazır varmı editleye bilceğim
Siteyi yazmıyorum reklam olur diye zaten sitede şuanda hiç bir dosya yok

mikelanj84

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,184
0
erzurum
adobe dreamewer ile yapabilirsin ismini yanlış yazmış olabilirim ama googleye yazdın mı o doğrusunu gösterir neyse işte bu program ile proffesional bir site hazırlayabilirsin

mikelanj84

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,184
0
erzurum
adobe ile eğer biliyorsan site tasarlayabilirsin html title body gibi kodları kullanmadan yapabiliyorsun o kendisi gerekli yerlere kodlamayı yapıyor sen kafana göre ne nerede nasıl olsun onu ayarlıyosun

blazer87

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
943
0
İstanbul
ben program bulsam sağlam bi tane zaten youtube felan oralardan konu anlatımlardan öğrenir yaparım dreamweaver cs6 indiriyorum şimdi o işimi görürmü sence
oyun tanıtım sitemin Facebook sayfası - Youtube kanalı felanda olcak onlar hazır zaten

aynen aynen adobe dreamweaver işini görür bende yanlış yazmış olabilirim o programdan kolayca profesyonel site hazırlayabilirsin kod falan uğraşmazsın

batuhan0088

Kıdemli Üye
23 Haz 2013
3,544
3
ben tüm scriptlerimi adobe dreamweaver ile tasarlıyorum halada devam ediyorum keşke host almadan önce biraz araştırma yapsaydın boşuna zamanın gidiyor

ister adobe dreamweaver ile güzel bir site tasarla yada tasarlattır
yada
internette güzel bir script bul
yada
güzel bir wordpress teması indir

Mathers

Üye
25 Şub 2014
146
0
Adobe Photoshop ile tasarlayıp Dreamweaver ile düzenleyebilirsin ben öyle yaparım genelde. Ya da Free Template yaz Google'a çıkanlardan birini indirip Dreamweaver'da editle.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.