Oyun videosu çekme rehberi var mı ?

BYEmre42

Katılımcı Üye
13 Mar 2013
912
0
Konya-Bozkır
Selamun aleyküm arkadaşlar. oyun videosu çekerken mikrofona sesi ayrı bi programla mı kaydetcez? webcam ile kendimizi çekip videoyu editlerken mi ekliyoruz? yoksa bunların hepsini aynı anda yapan bir program varmı ? webcam önerisi olan var mı? max. 150 tl

P4nN

Uzman üye
25 Ara 2015
1,761
3
Miami
Dostum en sağlamı bu bunla yayında yapabilirsin yayıncılar bunu kullanıyor.[ame="https://www.youtube.com/watch?v=sszlsFcucvo&app=desktop"]https://www.youtube.com/watch?v=sszlsFcucvo&app=desktop[/ame]

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7
Logitech'in Bir Tane Webcam'ini Al

Ses Kaydı İçin Audicity Kullan

"Camtasia + Adobe Premiere + Sony Vegas Pro" Birisini Kullan..

Ses İle Görüntüyü Birleştiriyosun.

Ekran Kaydetmek İçin Her Zaman Frapstir.
Bandicam İle Oyunlar Güzel Olmaz Masaüstü İçin Kullanılır Genelde.

Webcam'in Yanında Birde GreenScreen Yap:

Bir Tane İnce Su Borusu Al Duvardan Duvara Koy Üzerinede Yeşil Bir Perde Alıp Tak Bitti Gitti.

Yalnız Açıyı Ayarlaman Gerekiyor Işık İçin Yoksa GreenScreen Bozuk Olur.

Mikrofon İçin Şuan Herhangi Bir Mikrofon Kullanabilrsin NoProblem
Mikrofonunda Cızırtı Olmamasına Dikkat Et Elinden Geldiğince Düşür.
Mikrofonda Ses Patlamasın Eski Kulaklığın Varsa Kulaklarını Kopar Mikrofna Sar Harflerin Patlamasını Önler O

Şimdilik Bu Video Çekiceksen Yardım Edebilirim.

Ben CamTasia Kullanıyorum Herşeyini Biliyorum Programla Neler Yapılır Falan Ama Görüntü Kalitesi Tam Net Olmuyo 1080p Render Yapmasına Rağmen......

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.