Oyunda birini kullanici adini biliyorum sifreyi nasil bulabilirim acil yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaslar Ben Bi oyun oynuyorum Metin2 ama pwp serweri biri benim eşyami caldi calan kisinin kullanıcı adını biliyorum giriş adini yani bu kişinin şifresini nasil ögrenebilirim önerdiginiz bi program warmii acaba lütfen birisi baksin acil yardim lütfen (keylogger demeyin cünkü çocukla yüz yüze görüşemiyorum zaten keylogger kendi bilgisayarimda girilen parolalari gösteriyor o yüzden olmaz çocuk benim pc de acmasi gerekir oyunu oda olmuyor iste) lütfen bi yardim arkadaslar o kadar esyam gidecek lütfen yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.