oyundayken pc reset atıyor....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

0janjan0

Katılımcı Üye
16 Eyl 2009
577
0
New York
Arkadaşlar pc de oyun açınca aradan 5dk geçmeden pc kendi kendini otomatik resetliyor.Öncedende aynı sorun oluyordu ekran kartından dediler değiştirdim ama yine aynı şey oluyor aynı sorunu donanım bölümünede yazmıştım kimse bakmadı umarım burada bakarsınız.Lütfen yardım edin pc nin herhangi bir sorunu yok ısı fln herşey normal arızalı parçada yok sadece oyundayken oto reset atıyor pc yi oyun bilgisayarı yaptırmama rağmen oyun oynayamıyorum...

0janjan0

Katılımcı Üye
16 Eyl 2009
577
0
New York
bak bilgisayar özelliklerini yazıyorum ve çalıştırdığı oyunları yazıyorum görsende inanmazsın valla :D

pentium d 2.80 ghz

2gb ddr2 800mhz ram

asus en 9500 gt ddr2 1gb ekran kartı

500gb seagate hdd

çalıştırdığı oyunlar farcry2,gta4,assasinscreed2,darksector,mirrors edge,resident evil 5,dead space...

oyunlar var ve hepsinide eskiden çalıştırıyordu bu aralar böyle şeyler olmaya başladı..

ŞİMDİ SEN İNANMAYACAKSIM AMA VALLA BİLLA OYNANIYO BU OYUNLAR.

B0Z0

Uzman üye
20 Kas 2009
1,567
0
ELAZIĞ
Mavi ekran hatası alıyormusun ? Pc toplamamı yoksa Markamı? Ne zamandan beri oluyor format attıktan sonramı yani önceden farklı bir işletim sistemimi yüklüydü örneğin orjinalında xp sen vistamı yükledin yada tam tersi ?

0janjan0

Katılımcı Üye
16 Eyl 2009
577
0
New York
bir kere mavi ekran aldım oda combofix çalıştırdıktan sonra oldu bi daha olmadı pc 2006 da toplamaydı o zamandan beri çok şey değişti pc de işletim sistemi hep xp di

bilgisayarı yenileteyim derken oldu bu sorun palit 9600 smart ddr2 1gb bu ekran kartını taktıktan 1 ay sonra bu problem oldu sonra ekran kartından kaynaklanıyor dediler deminki msj da yazıdğım asus en 9500 gt 1gb ddr2 yi taktı.Bu arada bu olay olmadan önce ve sonra format atmadım.

B0Z0

Uzman üye
20 Kas 2009
1,567
0
ELAZIĞ
Kardeş Sorunu öğrenmen için Bilgisayarım özelliklerden Başlangıç kurtarmada Otomatik yeniden başlatmayı iptal et reset atmaz ama hata verir bu sefer ama en azından hatayı anlarız

B0Z0

Uzman üye
20 Kas 2009
1,567
0
ELAZIĞ
Benim pcde önceleri reset atıyordu mavi ekran felan bana bios pilini çıkar dediler yaptım olmadı belki sen denersen olur ama en sonunda pc yi yolladım yaptılar sorunuda söylemediler ama beni dinlersen bir tamirciye gönder yapsınlar

0janjan0

Katılımcı Üye
16 Eyl 2009
577
0
New York
haftaya pazartesi tamircide :) o günden sonra konuya tekrar dönerim şimdi bios pilini çıkarıcam ama kaç dk bekliyeyim ben??? (tekrar geri tkmak için??)

WantedTheBoy

Adanmış Üye
25 Tem 2009
7,298
2
29
*
Kardeşim önce bu bendede oluyordu oyunlarda . Isıdandır dedim değiLmiş. Teknik servis'e ***ürdüm adam format attı. Bir daha bu sorun yasanmadı ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.