Özel Fud Crypter Yapan Varmı Ücretli

ramosan67

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
272
0
Zonguldak
Aynen gerekli çalışmaları yaparak bilgisini paylaşmaktan korkan üyelerin dökümanlarıyla kendi crypterını yapıp Hüsamettin Anti Virüs Programını geçebilirsin. Forumda kimsenin kimseye birşey öğretmek gibi bir niyeti yok kardeşim en iyi yol para ile satın almak doğru olanı yapmışsın. Şurda crypter yapan 2-3 kişi var onlarda öğretmiyor detaylarını maksat millet bunların eline baksın ;)

beddua05

Üye
7 Haz 2014
141
0
Aynen gerekli çalışmaları yaparak bilgisini paylaşmaktan korkan üyelerin dökümanlarıyla kendi crypterını yapıp Hüsamettin Anti Virüs Programını geçebilirsin. Forumda kimsenin kimseye birşey öğretmek gibi bir niyeti yok kardeşim en iyi yol para ile satın almak doğru olanı yapmışsın. Şurda crypter yapan 2-3 kişi var onlarda öğretmiyor detaylarını maksat millet bunların eline baksın ;)

Aynen o yüzden başaramıyoruz başarsakta ratlardan bağlantı gelmiyor .s

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map
Microsoft Visual Studyo - Visual Basic Çalışmlarını youtube'den izleyebilirsin örnek proje araştırmaları yaparka kendini geliştirmelisin.
Gerekli kaynak kodları ''Google'' Amcaya sorarak ulaşabilirsin
Dip Not : Emek olmadan yemek olmaz kardeş haydi bakalım rast gele :)

beddua05

Üye
7 Haz 2014
141
0
Microsoft Visual Studyo - Visual Basic Çalışmlarını youtube'den izleyebilirsin örnek proje araştırmaları yaparka kendini geliştirmelisin.
Gerekli kaynak kodları ''Google'' Amcaya sorarak ulaşabilirsin
Dip Not : Emek olmadan yemek olmaz kardeş haydi bakalım rast gele :)
Benimde demek istedigim şu :) Para ile alıyorum işte adamlar emek ediyor bende parasını vericem varsa yapan özel mesaj atsın veya yorum bıraksın lütfen sağlam kişiler

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Kimse kimseye bir şey öğretmek istemiyor. Zaten adam akıllı bir crypter eğitimi bile yok. Tek ben tek ben düşüncesi.

Katılıyorum Eğitim Yok Öğrenmek Çok Zordu
sömestıra doğru yapılan eğitim kampından haberiniz yok herhalde. bir araştırın bakalım :) bunun gibi yeni kamplar düzenleyecek olurlarsa katılır bir şeyler öğrenirsiniz. beklemede kalın (ud eğitimini Red-hour modumuz yapmıştı sanırım)

TheMaho

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,089
1
Türkiye

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.