Özel Numara Belası

28 Eyl 2013
145
0
Kocaeli
Arkadaşlar 10 dk önce beni bir özel numara aradı. Seni döverim, dövdürürüm, arkam kürt vs. şeyler dedi. Afedersiniz sövdüm kapattım. Ben bu numarayı bir şekilde bulabilir miyim? Savcılık vs. hariç. Başıma bela olsun istemiyorum

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Bulman biraz zor gibi duruyor . Fakat ses kaydı alarak savcılığa başvurursan belki etkisi olabilir.

Arkadaşın söylediği en mantıklı ve tek yol mahkeme kararı olmadan gsm operatöründen gizli numara için bilgi alamazsın senin yapabileceğin arkadaşın dediği yoldur onun dışında da hattını gizli numaraya kapatırsan bi daha gizliden kimse seni arayamaz..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.