P.Ö.H Tasarımı l Askerler Ölmez Şehit Olurlar l CodTyper

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4
Yeni Yaptığım Tasarım

WDLRj8.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Headron

Uzman üye
19 Mar 2017
1,213
0
Flame effect'i olmasa daha güzel olurdu. Yazı tipini ince değilde kalın yaparsan daha güzel sonuç alırsın. Bunları yok sayarsak eline sağlık, güzel olmuş. :)) İmzağın da ismin olması gerekiyor.

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4
Flame effect'i olmasa daha güzel olurdu. Yazı tipini ince değilde kalın yaparsan daha güzel sonuç alırsın. Bunları yok sayarsak eline sağlık, güzel olmuş. :)) İmzağın da ismin olması gerekiyor.

Eleştirin İçin Teşekkür ederim Sade Temiz Arkaplanı bulmak için 20 Dk harcamışımdır Gün ilerledikçe kendimi geliştirebiliceğime inanıyorum iyi forumlar

FURK4N1923

Üye
15 Eyl 2018
62
0
localhost
Ateş efektini kullanmak için eğer cs6'daysan açıklaştır efektini kullanmanı tavsiye ederim.Kendini çok daha iyi yerlere getirebilirsin manipülasyon tekniklerini öğrenmelisin bence.Bana kalırsa biraz basit ama geliştirebilirsin.İyi forumlar,Eline sağlık :))

Son düzenleme:

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4
Ateş efektini kullanmak için eğer cs6'daysan açıklaştır efektini kullanmanı tavsiye ederim.Kendini çok daha iyi yerlere getirebilirsin manipülasyon tekniklerini öğrenmelisin bence.Bana kalırsa biraz basit ama geliştirebilirsin.İyi forumlar,Eline sağlık :))

Sadece Devam etmenin verdiği başarıyı gösterdim 1. tasarımı incelemelisiniz 2 .tasarım 1 yıl önceki tasarımım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.