Panel İçin İnstagram Açtığımda

vatansever001

Katılımcı Üye
14 Tem 2012
992
0
Selamun Aleyküm :) Panel İçin İnstagram hesabı açtığımda hem mail hemde telefon numarasıyla onayladığım halde hesabını doğrula uyarısı geliyor ve eski eklediğim tel numarasınıda kabul etmiyor ne yapabilirim ?

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Merhaba.

Farklı tarayıcı veya farklı pc üzerinden giriş yaparsanız isterse mavi tık onaylı olsun hesabınız yine bu tür güvenlik aşamaları karşınızda çıkar. Doğrulama yanından telefon doğrulamasını onaylamak için ise, O telefon numarası bir hesap üzerinde şuan varsa onu kaldırmayı denemelisin. Kaldıramıyorsan bilgisayar üzerinden windows10'a instagram yükleyip telefon onayını o şekilde halletmeye çalışabilirsin.

vatansever001

Katılımcı Üye
14 Tem 2012
992
0
Merhaba.

Farklı tarayıcı veya farklı pc üzerinden giriş yaparsanız isterse mavi tık onaylı olsun hesabınız yine bu tür güvenlik aşamaları karşınızda çıkar. Doğrulama yanından telefon doğrulamasını onaylamak için ise, O telefon numarası bir hesap üzerinde şuan varsa onu kaldırmayı denemelisin. Kaldıramıyorsan bilgisayar üzerinden windows10'a instagram yükleyip telefon onayını o şekilde halletmeye çalışabilirsin.

Teşekkürler Leopic Hocam ama sorun şöyle şimdi ben bu forumda dağıtılan bi instagram panelini siteme kurdum sonra textnowdan telefon numarası yandextende mail aldım sonra bi instagram hesabı açtım bunu panelime ekledim böyle bi kaç hesap açtım ama baktımki hepsi geri telefon onayına düşmüş ve textnowdaki numaram etkisiz olmuş ve onu kabul etmiyor durum bu

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Teşekkürler Leopic Hocam ama sorun şöyle şimdi ben bu forumda dağıtılan bi instagram panelini siteme kurdum sonra textnowdan telefon numarası yandextende mail aldım sonra bi instagram hesabı açtım bunu panelime ekledim böyle bi kaç hesap açtım ama baktımki hepsi geri telefon onayına düşmüş ve textnowdaki numaram etkisiz olmuş ve onu kabul etmiyor durum bu

Türkiye ip adresi ile girdiğin için, Yabancı numara eklediginden dolayı olabilir. Onaya panelden ötürüde düşüyor olabilir. Hangi scripti kullanıyorsun?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.