Para İle Rat Almak İstiyorum

vicevicen4505

Katılımcı Üye
26 Şub 2012
437
0
Hindistan
Selamın Aleykum Turk Hack Team Ailesi;

Ben paralı botnet ya da rat almak istiyorum cünkü free olanlarda hep hata oluyor

daha once darkcomet, spynet, extreme, ve bircok ratı kullandım ancak en iyisi darkcometti

şimdi ise no-ip kapalı oldugu ıcın darkcomet falan calısmıyor zenmate ıle alıyorum duc dan acıyorum port acıyorum ancak olmuyor daha once cok kulllandım ama sımdı olmuyor bana yok firewall kapat falan demeyin ben daha once cok kullandım herseyı doğr yaptıgıma emınım o yuzden portsuz bir rat arıyorum ya da kalıtelı bir rat

paradise trojan var ama onlara dolandırıcı dıyorlar kımse önermedi vazgectim simdi önerilerinizi bekliyorum simideden teşekkür ederim

Speach'

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
589
0
Tokat
Kardeşim ben okulun pclerine rat attım darkcomet bi sorun yok bir hafta oluyo rat yedireli duckdns ile yaptım .Her şeyi doğru yapsan çalışır demi her şeyi doğru yapıyorum deme illaki bi yerde yanlış yaptın yoksa neden çalışmasın :) ben paranı boşa harcama derim

nefret958

Üye
26 Haz 2012
154
0
paradiseye bulasma arkadasım aldı 2 haftadır guncellıcekler daha berbat bısey onla ugrasıorz bızde bence rat kullan satın alcaksan uzmanızdan crypter al Bu ıs de 1 numaralı adam cıdden ıyısını bulamasssın UZMANIZ :D

vicevicen4505

Katılımcı Üye
26 Şub 2012
437
0
Hindistan
Kardeşim ben okulun pclerine rat attım darkcomet bi sorun yok bir hafta oluyo rat yedireli duckdns ile yaptım .Her şeyi doğru yapsan çalışır demi her şeyi doğru yapıyorum deme illaki bi yerde yanlış yaptın yoksa neden çalışmasın :) ben paranı boşa harcama derim

kardeşim olmuyor duckdns ile de denedim ama baglantı gelmıyor bende anlamadım ya

HexSuPRaa

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
2,116
0
Exploit
Araplar nj ratı öylebi över ki hatta araplar tamamen nj rat kullanıyor 50 binlik grupları var facede Ben ekran görüntüsü v.b şifre alcam sadece dersen nj rat kullan gitsin ama ben eğlenicem can sıkıntısı gidericem dersen darkcomet 5.1.1

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.