Para kazanma grubu günde 100 tl kişi başı !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1 Mar 2012
204
1
mars
arkadaşlar ben internette söyle bir yazı okudum böyle bir 20 kişilik bir grupla günde 100 tl kazanabiliryorlar bizde böyle bir grup kurabiliriz buda kişi başı 5 tl eder :D
bunu anlatan adam adfly la anlatmış ve o 1k ye 1 tl veriyor biz 1 k ye 5 veren sitelerden birini kullanırız hatta amerika ip adresi kullanır kazancımızı 10 a katlarız diye düşünüyorum.
bu arada bunu nereye açacağımı bilemedim buraya açtım hem daha çok kişi var die burda :D

Adf.ly ile kazanç günde 73$
Adf.ly bir PTC link kısaltma servisidir. Son derece güvenilir olan bu şirket sizlere kazanç için kolay bir yol oluşturmaktadır.

Sorular ile Adf.ly tanıtımını yapalım.

Adf.ly nasıl çalışır?

Adf.ly bir PTC (pay to click) servisidir. Linkleri kısaltarak linklerden para kazanmanızı sağlar. İçeriği görüntüleme gereğiniz yoktur. Sadece sayacın çalışması Adf.ly den kazanmanıza yetecektir.

Ne kadar kazandırır?

Belirli bir kazanç söylemek mümkün değildir. Adf.ly Amerika ve bazı Avrupa ülkelerine 1000 click başına yüksek fiyatlar vermektedir. Türkiye için bu fiyatlar değişmektedir. Mesela Türkiye üzerinden aldığınız 1000 click ile $4.00 dolar kazanırken bu fiyat avrupa ve amerika da biraz daha yüksek olmakta.

Güvenilir mi?

Hepimizin kafasını kurcalayan soru bu. Güvenilir mi? Yazının başında da dediğim gibi sistem oldukça güvenilir. Ancak şöyle bir durum var. Sistem içinde sistem kurarsanız kazancınız gün içinde mükemmel içinde artabilir.

Hileli kazanç yapabilirmiyiz?

İnsanlar genelde ilk olarak kolay yoldan kazancı düşündükleri için bunu da cevaplamak zorunda hissettim kendimi. Hileli yoldan adf.ly da kazanç zor. Hatta bu ihtimale dökecek olursak binde bir. 7 farklı yöntem deneyerek hileli yoldan 0.00040$ kazanmış biri olarak söylüyorum. Boşuna uğraşmayın derim.

Minimum ödeme tutarı?

Adf.ly için minimum ödeme tutarı $5.00. Zaten sıkı bir çalışma ile bu parayı 2-3 günde kazanmanız da mümkün. Yazının altında denenmiş başarılı bir-iki sistemi sizlerle paylaşacağım.

KAZANÇ SİSTEMİ

Gelelim adf.ly sitesinden nasıl bir kazanç sağlayacağınıza.

Bu konuda 20 kişilik bir grubunuzun olması sizin için yeterli. Paraları bir havuzda toplamanız da grubun dağılmaması ve herkesin eşit olabilmesi için önemli bir durum. Şemasal olarak anlatacak olursak ihtiyacımız olan 20 kişiden ;

17si clicker (sadece reklamlara tıklayan kişi)
2 si mailler (reklamları tıklayanlara link listesini ulaştıran kişi)
1 i de controller (tıklama oranını kontrol eden kişi)

olarak çalışıcak.

Mailler ve controller da aynı zamanda tıklamaları tabi ki ekiplerine fayda sağlayacaktır.

Şimdi bu oluşumu kurmuş kişilerin kazanç yöntemi şu şekilde işleyecek. Adf.ly den controller referansında açılacak olan üyelikler ile bu zincirde çalışan herkes yaklaşık her gün 50şer tane link çıkaracak. 50 linkin de anlamlı olması gerekmiyor. Linklerinizi google.com.tr ya da facebook.com gibi linklerden de verebilirsiniz. Her gün çıkarmanızın sebebi ise tekil zincirine takılmamanız.

Bu 50 link kişiler paylaşılmış olarak emailler olan kişilere gönderilip oradan herkesin maillerine dağılacak. Böylece hızı yakalamış olacaksınız.

Clicker kişiler full link listesi geldikten sonra tıklamaya başlayacaklar. Bu tıklamada aradan 12-15 saniye geçirmeleri tıklamaların seri sayılmasını önleyecektir.

Basit bir hesapla

20 kişi başı linki 50 = 1000 link toplam.

20 kişi başı 1000 click =20000 click toplam.

%90 hata payı ve kopma olsun =18000 click kişi başı toplam kayıt.

1000 click min 4$ dan 18000 click min 72$ günlük kazanç

Controller kazancına refler de ekleniyor ve 100$ a yaklaşıyor.

BU SİSTEMDE KİŞİ BAŞI GÜNLÜK 73$ KAZANABİLİRSİNİZ.

Ancak sisteme körü körüne bağlı kalmak zorundasınız.

Denenmiş ve başarı sağlamış bir yöntemdir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.