Para nasıl kazanılıyor Clixsense.com'dan ?

nabil

Üye
30 Ocak 2007
78
0
ya ben üye oldum ama....
biri nasıl anlatabilirmi reklamlara nasıl giriliyor ? :)

Son düzenleme:

sezgisiz

Üye
23 Ağu 2007
54
0
istanbul
bak ben daha önce açtım bu konuyu....
kolay gele.... :)

Boş Zamanlarınızı Değerlendirin...................
Günde sadece
5 Dakika ayırararak Ayda 6-7 dolar kazanabilirsiniz......
Eğer ClikGrid ve Görevleri (Tasks) yaparsanız.Yaptıgınız Görev ve ücreti kadarını Kazanırsınız....
Paypal hesabından paranızı 3 iş gününde alabilyorsunuz....

Siteye Üye olurken

Adınızı ve Soyadınızı yazın (yada başka bir isim belirleyin) ve bir mail adresi ki (Gmail'den hemen açabilirsiniz arkadaşlar...) ve şifre ve kullanıcı adı belirleyin onaylayın ve mail adresinize gelen mail ile aktivasyon linkine tıkladığınızda para kazanmaya başlayabiliyorsunuz......

2 Adımda Para Kazanın (Günde Sadece 5 dakika'da )

Site'nin Mantığı çok basit Reklamları Görüntüleyerek para kazandırıyor.
Ne kadar Reklam izlerseniz o kadar para kazanıyorsunuz.

Bir reklam'a bakmak yalnızca 3 saniye, Kazanç: 0,001$
Günde sadece 5 dk gösterilen reklamlara bakarak

Günde 0,08-0,20$
Ayda : 8-9-$
Yılda : 100$
Kazanın...

Clixsense toolbarile anlık reklamları yakalayabilir daha fazla para kazanabilirsiniz...

1.Adım ClixSense Adresine Üye olun...
Kullanıcı adı, E-mail adresi, falan....

2.Adım Siteye girip Hesabınıza girin ve sadece Reklamlar Linki'ne tıklayın.
Para Kazanın...

Eğer her seferinde siteye girmekle uğraşmak istemiyorsanız, kaç reklam olduğunu görmek istiyorsanız
Clixsense Toolbar'ı yükleyin İnternet Taryıcınızda (İnternet Explorer, Google Crome, vs...) reklamlara rehatça ulaşın

Paranız PaypalHesabınıza yatırılsın...
8 Dolar'a ulaştığınızda paranızı aktarabilitorsunuz...

Şu ana kadar 85 dolar kazandım ve paypal hesabıma 3 günde aktarıldı.....
Site 8 senedir bu şekilde işliyor...
Diğer PTC(Reklam) sitelerinde büyük meblaalar dönüyor fakat sonuda da veremiyorlar... ama bu sitede ayda
8-10 dolar sırf reklam izleyerek alabiliyorsunuz 3 iş günü içerisinde Paypal hesabınıza yatırıyorlar.

Sırf Reklam izleyerek Reklamdan yılda 10.000 $ vaad edenlerde var ama veremiyorlar ve 1 yıl içinde batıyorlar Bu site 8 senedir bu şekilde işliyor...

Tabii ki 100 dolar sadece reklam izlerseniz eğer görevleri yerine getirir iseniz
yaptığınız kadarını kazanırsınız ki bu da günde 100 dolar'a kadar ulaşabilir...
ama sadece günde 3-5 dk ayrırarak her ay 8-10 dolar kazanırsınız..
Fakat Görevleri(Tasks) yerine getirirseniz Yılda 40.000 $ da kazanabilirsiniz ve kazanalar da sayıca çok
Tabii size kalmış ne yapacağınız.........

Mail adresinize gelen mail ile aktivasyon linkine tıkladığınızdaüyeliğiniz onaylanıyor... para kazanmaya başlayabiliyorsunuz...

bu arada arkadaşlar açtığınız reklamlarda kedi resmine tıklayacaksınız.... da sayfanın üstünde solda 5 resimden 4'ü Köpek 1 tanesi KEDİi ....KEDİyi seçin...

Kolay Gelsin
[/B]

Reklam Açma ( Resimli Anlatım )

İlk Olarak Reklamı açın

j2v5c.jpg

Daha Sonra

j2v6p.jpg

Geri Saymaya Başlıyor......

j2v78.jpg

Ve Para Clixsense Hesabınızda Oluyor...

j2v7f.jpg

sezgisiz

Üye
23 Ağu 2007
54
0
istanbul
bence bu turşeylerle uğraşmayın sonunda zarar alacak şeyler olabilir kardeş

yok yaa hiç bir zararı yok ne zararı ...
siteye bilgi vermiyorsun senden birşey istemiyor :D
tek yapman gereken reklam açmak ve görevler var.... ayırma... sınıflandırma...
mesela : bir firma adı veriyor ... senden google dan adrtesini istiyor.... gibi bunlarda tasks (görevler ) bölümü............
sana izlediğin reklam... açtığın sayfa ve... yaptığın görev kadar para veriyor.... hem site kazanıyor..... bir kısmını da size veriyor... çünkü siz izledikçe firmalardan ve sitelerden reklam alıyor....
yani kazan kazan yöntemii :)
baya 90 dolar üzerinde aldım paypal hesabıma yattı...
merak etmeyin yani :D

kolay gele ben

sezgisiz

Üye
23 Ağu 2007
54
0
istanbul
yok yaa hiç bir zararı yok ne zararı ...
siteye bilgi vermiyorsun senden birşey istemiyor :D
tek yapman gereken reklam açmak ve görevler var.... ayırma... sınıflandırma...
mesela : bir firma adı veriyor ... senden google dan adrtesini istiyor.... gibi bunlarda tasks (görevler ) bölümü............
sana izlediğin reklam... açtığın sayfa ve... yaptığın görev kadar para veriyor.... hem site kazanıyor..... bir kısmını da size veriyor... çünkü siz izledikçe firmalardan ve sitelerden reklam alıyor....
yani kazan kazan yöntemii :)
baya 90 dolar üzerinde aldım paypal hesabıma yattı...
merak etmeyin yani :D

kolay gele

bu arada millet site şu anda 5 milyon dan fazla üyeye sahip.........

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.