Parfüm Önerisi ...

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
Arkadaşlar bargello mağazasından parfüm almak istiyorum. Şöyle baharatlı , odunsu fazla ağır olmayan orta derece bir parfüm arıyorum. Kullanıp beğendiğiniz bir parfüm var mı önerebileceğiniz. Ben daha önce Burberyy Classic kullanmıştım fena değildi. Ona yakın bir parfüm arıyorum.

Trollmean

Katılımcı Üye
6 Tem 2015
476
1
Forumu Gereksiz İşgal Etmeyiniz ; burası teklonoji ve bilim forumudur ; Avon Katoloğu veya gıybet yapan komşullarla oturulan kısır yenilen bir alan değil

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
Trollmean bilgi sahibi olmadığın konu hakkında yorum yapma kardeşim. Önce forum ve bölüm kurallarını oku sonra yorum yaz. Bu arada Buranın ne forumu olduğunu senden kat kat fazla biliyorum. Daha 1 sene önce kayıt olup her şeyi bildiğini sanıp burada boş konuşma. İyi forumlar.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Forumu Gereksiz İşgal Etmeyiniz ; burası teklonoji ve bilim forumudur ; Avon Katoloğu veya gıybet yapan komşullarla oturulan kısır yenilen bir alan değil

Bölüm kuralları gereği bir sıkıntı yok :)

Konuya gelirsek
pahalı kaçabilir ama geo vardı ben almadım onuda,hediye gelmişti hayatımda beğenerek kullanddığım tek parfüm.
Bir yerde görürsen kokusuna bak derim.

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
ben markaymış firmaymış kokusuymuş ondan bundan anlamam inerim hasan abinin 5 tl dükkanından alırım ordan 5 liralık parfüm.

00deepdeep00

Uzman üye
12 Ara 2015
1,941
0
116
İlluminati
Arkadaşlar bargello mağazasından parfüm almak istiyorum. Şöyle baharatlı , odunsu fazla ağır olmayan orta derece bir parfüm arıyorum. Kullanıp beğendiğiniz bir parfüm var mı önerebileceğiniz. Ben daha önce Burberyy Classic kullanmıştım fena değildi. Ona yakın bir parfüm arıyorum.

Just Play adlı parfüm var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.