Parolalarımı unuttum

FelsPooN

Yeni üye
26 Nis 2013
16
0
Arkadaşlar bilgisayarımda biri normal kullanıcı diğeri de yönetici hesabı var. Sınavlar falan derken uzun süredir PC girmedim. Bildiğim bütün şifreleri denedim.Hiç biri olmadı. Yönetici ve normal hesapta şifreler var. Şifreleri hatırlayamıyorum.

Bu durumdayken bana yardım edecek biri olursa sevinirim.

Win XP, şifrenin kırılması için daha önceden kurulması gereken bir program yok.
Onun dışında PC cd/dvd okumuyor. Yani CD ile ilgili bir şey yapamam. NET cafeden flasha bir şey indirebilirim. Vericeğim bilgiler bunlar sorarsanız elimden geldiğince bilgi veririm.

NOT: Format atamam önemli dosyalar var.

brutal hack

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
644
0
uzaydan
PC Yeniden başlatın, F8 tuşuyla Güvenli Mod'da açın. Şifre istemez Kullanıcı Hesaplarından değiştirebilirsiniz. Eğer şifre isterse Kullanıcı Adına "Admin" Password kısmına da "Admin" yazın.
Sorununuz çözülür.

mikelanj84

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,184
0
erzurum
pc açıldığında ctrl + alt + delete + delete(çift delete) yapınca sana başka bi şifre ekranı açıcak oraya kullanıcı adına administrator yaz entere bas ben xp kullanırken öyle yapıyodum ama bazı pc lerde olmadığınıda duydum bunuda dip not olarak söyliyim

safa1998

Katılımcı Üye
10 Eyl 2012
630
0
Kayseri
kardeşim senin derdin büyükmüş.bende unutmuştum formatladım pc yi.sen madem format atamıyorsun bi çözüm önerisi vereyim.başka bir arkadaşdan tanıdıktan bir cd writer bul.sonra netten pc şifresi sıfırlama programı indir.ve şifreni sıfırl****usura bakma kullanmadığım için nasıl yapacağını söyleyemiyorum.yada link veremiyorum.sadece çözüm önerisi.inşallah düzelir.kolay gelsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.