Pc açılınca kendine gelmiyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Promaganda

Katılımcı Üye
20 Ocak 2012
416
0
arkdaşlar pc yi açıyorum kendine gelmiyo oturumu kapatıp açıyorum sürekli öyle anca açlıyo rami falan ii 4gb yeni pc format atmak istemiyorm yardımcı olablirmisiniz :woott

bycelo

Katılımcı Üye
25 Ağu 2010
341
0
BasLat/Çalıstır/msconfig/Baslngıc/ Burdaki Gereksiz programların kutucuklarini bos birak pc ye reset at sorun devam ederse yaz kardes :)

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
benimde öleydi kardeşim galiba pc'ye giren bir virüs bunu yapyor çünkü format atttıktan sonra düzelyor.sende farketmişindir bunu.bide açdılığında görev yöneticisinmde işlemler gözükmüyor :)

alikoska

Üye
1 Ocak 2012
154
0
Bendede öyle oluyordu bazen indirdiğin ve kurduğun her dosya için bilgisayarı başlatırken aç dersen kendine gelmez bende utorrent açıktı inte bile giremiyordum :D Sonra olayı çaktım ve kapadım artık rahat açılıyor

CxSSCx

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
735
0
hocam ya çakışma vardır ya da virüs girmiştir. öncelikle güvenli modda başlangıçta çalışan programları bir denetle msconfig komutu ile gereksizleri başlangıçtan sil çakışan program var mı bak mesela 2 tane virüs programı birbiri ile çakışıp senin bahsettiğin olayı yaşamana sebep olabilir. eğer sorun bunlarda değilse virüs olabilir. güvenli modda çeşitli tarayıcılar ile kötücül yazılımlara karşı tarama yap. eğer başlangıçta program çalıştırabiliyorsan http://www.turkhackteam.net/bilgisa...arin-acilma-hizini-denetleme-ve-arttirma.html çakışma var mı bak. iyi forumlar...

Promaganda

Katılımcı Üye
20 Ocak 2012
416
0
hocam ya çakışma vardır ya da virüs girmiştir. öncelikle güvenli modda başlangıçta çalışan programları bir denetle msconfig komutu ile gereksizleri başlangıçtan sil çakışan program var mı bak mesela 2 tane virüs programı birbiri ile çakışıp senin bahsettiğin olayı yaşamana sebep olabilir. eğer sorun bunlarda değilse virüs olabilir. güvenli modda çeşitli tarayıcılar ile kötücül yazılımlara karşı tarama yap. eğer başlangıçta program çalıştırabiliyorsan http://www.turkhackteam.net/bilgisa...arin-acilma-hizini-denetleme-ve-arttirma.html çakışma var mı bak. iyi forumlar...
hocam sayende sorunumu düzelttm pc yi aldıgımda bu kadar hızlı degildi :D

veremverme

Üye
23 Eki 2011
57
0
tavsiye edeceğim bir program var asc 5 advanced system care 5 bunu indirden sistemi her seçenkle derin taramaya al ,format atmana bile gerek kalmayacaktırç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.