pc açılırken ''Hoş gelginiz'' yazısını değiştirmek

abdullah1354

Katılımcı Üye
1 Eyl 2009
426
0
boşver
1-) http://delphi.icm.edu.pl/ftp/tools/ResHack.zip (Bu Uygulamayı İndirin Ve Aşağıdakileri Uygulayn)

2-) yukarıdaki verdiğim programı çalıştırın açılan ekranda ''Files'' tuşuna ardından ''open'' tuşuna basın ve C:/WINDOWS/system32/logonui.exe dosyasını açın.

3-)Aşşağıdaki resimdeki yola gidin ve burdaki ''Hoşgeldiniz'' yazısını istediğiniz gibi değiştirin.(Örnek: Yinemi Sen!)
reshack0ah.jpg

NOT: Hoşgeldiniz yazısı 11 karakter olduğu için oraya en fazla 11 karakterlik bir kelime yazmalısınız...!

11 karakterlik bi yazı yazın.

4-) ''Compile script'' tuşuna basın ve ''files'' tan save as seçin ve ''mylogonui.exe olarak C:/WINDOWS/system32/ altına kaydedin.

5-) programı kapatın.

6-) Başlat/Çalıştır/regedit yazın ve enter diyin sora sırası ile.

7-) HKEY_LOCAL_MACHINE\ SOFTWARE\ Microsoft\ Windows NT\ CurrentVersion\ Winlogon altındaki 'UIHOST' değerine çift tıklayın ve burdaki 'logonui.exe' yi 'mylogonui.exe' olarak değiştirin.

:cool: Registry'i kapatın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

9-)Bilgisayarınız Yeniden başladıktan sonra yazınızı görebilirsiniz...
coffee.gif

Bi ' teşekkürü hor göremeyiz artık...
us.gif

not: arkadaşlar vistaya uygunlugu denenmemiştir. XP de denenmiştir

Son düzenleme:

alierke

Uzman üye
26 Eki 2009
1,227
0
Syst€m...
ben bunu daha onceden paylaŞmiŞtim arkadaŞim..
paylaŞilan bİ konuyu kopyalayipta buraya neden yapiŞtiriorsun tekrar???

01ADANALI01

Yeni üye
17 Haz 2010
23
0
simdi bilgisayarı yeniden baslatacam şimiden teşekkürler olmassa teşekkürümü geri alırım:yaho1

alierke

Uzman üye
26 Eki 2009
1,227
0
Syst€m...
lan tospağa kimin post kasmaya çalıştığı belli 4 msj üst üste yasıon
flood yapıonn
bundan az aşağıda benim konum wardıı iştee hemen hemen seninkiyle aynı kopyalayıp yapıştırdın
oyle yapmadıysandaa
gormdeinmi bu konunun açıldığını daha ne tekrardan sen ne açıonn

abdullah1354

Katılımcı Üye
1 Eyl 2009
426
0
boşver
lan tospağa kimin post kasmaya çalıştığı belli 4 msj üst üste yasıon
flood yapıonn
bundan az aşağıda benim konum wardıı iştee hemen hemen seninkiyle aynı kopyalayıp yapıştırdın
oyle yapmadıysandaa
gormdeinmi bu konunun açıldığını daha ne tekrardan sen ne açıonn

argo konuşma ,güzel konuş konuşmayı bilmiyorsan öğretim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.