Pc başlangıç ekranında kalıyor

bsgbcy

Katılımcı Üye
9 Tem 2012
262
0
ADANA
Selamın aleyküm

HP 250 g5 model dizüstü pc de .
Ekran kartı 2. Driver yükledikten sonra pc masaüstünde donup kalıyor. 5 saat beklettim belki düzelir diye olmadı. Basılı tut kapat yapıyorum. (win10 uefi) sonrası hoşgeldiniz yazısında kalıyor

Tekrar format tekrar aynı sıkıntı.
Yeni ssd taktım format attım yine aynı
Neyi atlamış olabilirim fikri olan var mı?

S3SS1Z T3AM

Uzman üye
27 Nis 2019
1,422
710
HACKERİSTAN
Merhaba bsgbcy ,

1->Öncelikle kilit ekranında (Parola Girdiğimiz ekran) SHİFT TUŞUNA basılı iken açma kapatma düğmesine basın ve bilgisayarı yeniden başlatın .
2->Karşınıza Çıkan ekranda sorun gider' tıklayın.
3->Bu ekrandan
bilgisayarı sıfırlayabilirsiniz veya gelişmiş seçeneklere tıklayarak başlangıç onarma, sistem geri yükleme , komut istemi , vb işlemleri yapın.Sorun Çözülecektir.

İyi Forumlar.

bsgbcy

Katılımcı Üye
9 Tem 2012
262
0
ADANA
Merhaba bsgbcy ,

1->Öncelikle kilit ekranında (Parola Girdiğimiz ekran) SHİFT TUŞUNA basılı iken açma kapatma düğmesine basın ve bilgisayarı yeniden başlatın .
2->Karşınıza Çıkan ekranda sorun gider' tıklayın.
3->Bu ekrandan
bilgisayarı sıfırlayabilirsiniz veya gelişmiş seçeneklere tıklayarak başlangıç onarma, sistem geri yükleme , komut istemi , vb işlemleri yapın.Sorun Çözülecektir.

İyi Forumlar.
Ekran kartı yazılımı yükledikten sonra tekrar yine aynı hatayı aldım.

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
1,263
localhost/admin.php
Dostum malesef ekran kartın ölmüş veya doğru driver'ı bulamıyorsun. Tüm bulabildiğin driver sürümlerine rağmen devam ediyorsa ekran kartın ölmüştür. Malesef ekran kartlarının ömrü bir hayli kısa. Ekran kartın gömülü değilse ekran kartını laptoptan çıkar çünkü arıza sıçramalar yapar ve başka bozulmalara yol açar.
İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.