pc çok yavaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Güvenli Modda Güvenilir Bİr Virüs Programi İle Tarama Yapin Ardindan Combofixle Ve Tarayicinizida değiştirin Sanırım Sizin Tarama Yaptiğiniz program bir onarım programi onarim programlari basit şeyleride hatadan sayiyor önemsemeyin kolay gelsin ;)

_Lucass_

Katılımcı Üye
13 Şub 2012
671
0
bilgisayarınızın yavaşlamasına en önemli etken çok program kurmanızdır.

Revo Uninstall adlı programı indirip bilgisayarınızı Güvenli modda çalıştırıp kaldırmayı deneyin.

ikinci seçenek olarak 1800 sorun derken Büyük ihtimalle Advanced System Care Adlı programdan

bahsediyorsunuz. Eger Ücretsiz sürüm işinizi tam olarak görmüyor ise Bu forumda Pro Sürümü var.

Serial ve Crack Bölümünden Temin Edebilirsiniz.

bud1978

Yeni üye
13 Şub 2012
32
0
1arkadaşlar bazı yüklediğim programları silemiyorum 2 bir vürüs temizleme programı indirdim temizleyemediler 1800 hata var diyor (120) ben bazı programları sildim halen 1500 den fazla sorun var diyor facebook kullanıyorum 10 ve 20 dakika kullanıyorum hata var diyor(tekrar açıp kapatıyorum) aynı işlem devam ediyor zaten çoğu program silinmiyor (korumalı ) diyor pc çok yavaş

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
1arkadaşlar bazı yüklediğim programları silemiyorum 2 bir vürüs temizleme programı indirdim temizleyemediler 1800 hata var diyor (120) ben bazı programları sildim halen 1500 den fazla sorun var diyor facebook kullanıyorum 10 ve 20 dakika kullanıyorum hata var diyor(tekrar açıp kapatıyorum) aynı işlem devam ediyor zaten çoğu program silinmiyor (korumalı ) diyor pc çok yavaş

Yazilanlari Okumani Tavsiye Ediyorum ;) Oku Uygula eğer Olmazsa Devam ediyorsa problemin Tekrar Yazarsın kolay gelsin ...

_Lucass_

Katılımcı Üye
13 Şub 2012
671
0

Elinizde Onarma CD si Var İse Sistem Dosyalarını Yeniden Kurabilirsiniz. Ve Problemlerinizde Çözülmüş Olur. Bir Nevi Format Atmış Gibi Olursunuz. Yok diyorsanızda Format Attırın.

bud1978

Yeni üye
13 Şub 2012
32
0
bilgisayaraı tarattım 1800 sorun var (bazı programlar sildim bu sorunların yüz küsürü gitti halen 1600 üzerinde sorun var diyor pc çok yavaş açtığım programlar 10 veya 15 dakika sonra hata var diyor kapanıyor tekrar açıyorum aynı sorun

kaplan_ahmet

Uzman üye
27 Ağu 2010
1,158
0
Güvenli modda combofix ile tarat. Ardından AVİRA antivirüs yükle tam tarama yaptır. Ccleaner programı ile de temizlik yap. Sonucu gözünle görebilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.