Pc de %100 Trojen var yardım edin

remsell41

Üye
15 Eki 2012
67
0
Merhaba ben darkcoment felan kullanyorum diye anti virüs programlarını sildim 5 aydır felan kullanmıyorum o sıra bi virüs yedim büyük olasılık şimdi d de dosyalarım var mesala adı selim içinde
1-2 şey var + selim.exe gelmiş uygulama işte her klosor un ıcınde var nerdeyse virüs totlada arattm 48/49 trojen buluyor yani şimdi 1 format atarım atmasına ama çok dosyam var onları gecirmem uzun sürer şimdi d ye atsam c yi silsem tek öylede olmaz yardım bekliyorum

dadaş21

Uzman üye
23 Tem 2009
1,574
3
System
combofıx kullan once sonra kasper sky kur pcyı bıdaha tarat sılınırse sılınır baskada bısı aklıma gelmıyor :)

kasper sky kurdum lısansda yaptım olmuyor silmiyor virüsleri flasta 376 tane vırus buldu baska pc taktım flası avıra antıvırus ıle taradım sıldı sonra kendı kasperspk olan pc taktım bısey bulmadı resım koyucaktım zamanım yokdu o vırus programı ıyı degıl sılmıyor sadece buluyor

remsell41

Üye
15 Eki 2012
67
0
Sistem geri yükleme yaptım c yi komple silip yaptı d dokunmuyor d deki önemli dosyami c ATtM d yi bicimlendirdim d de bi klosor acsam direk içine bi exe koyuyor trojenli nortonla d taratmistm trjnleri blamadi

mikelanj84

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,184
0
erzurum
güvenli modda programlar çalışmıyor sadece windowsun temel parçaları çalışıyor ekran mesala combofix ile güvenli modda tarayınca senin trojende çalışıyor durumda olmuyor bu sefer tarayıcı algılıyor ve siliyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.