pc den anlayan:S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anekdot

Yeni üye
29 Ocak 2010
5
1
bursa
selamın aleyküm.

arkadaşlar dil anlatım hocam benden bi film istedi Amistad diye bi şey 7 partlı hepsini indirdim.çalışmıyor.aklınıza gelebilcek programın hepsini denedim.bsplayer,gom pyer,k codec,winap,divx plus,vlc media player olmuyor olmuyor napacan.

tarıkbuğra

Uzman üye
19 Kas 2009
1,727
0
BİZE HERYER TRABZON
partlarda sorun olsa çıkarırken hata verir.. yani çıkarmaz.. video formatı olammıs olabilir.. video formatı yap öle dene büyük ihtimalle açılacaktır.

bazen rardan dosya çıkarırken winrar tanı mesajı dıye hata verıyor.yanı rardan çıkmıyor olabılır.bu arkadaşta bu konularda pek bılgısı yoksa tam olarak sorunun nerede yaşadığını anlayamayabılır

tehlike80

Kıdemli Üye
3 Tem 2009
2,387
1
dostum fılmın ustune gel ad değiştir de. sonrada bır ısım salla ve uzantısını mpeg, avi, mp3 olarak değiştir tek tek dene. örnek: salladığınisim.mpeg yada uzantısını ver bana sana hangı programla acacağını yazayım.

tehlike80

Kıdemli Üye
3 Tem 2009
2,387
1
evet. ama sen bana uzantısını soyle. kesın sonuç alalım. şimdi vıdeonun ustune gel ve sağ tıklayıp ozellıkler de. ozellıklerde yazar uzantısı. ordan bulamazsan araçlardan klasor seçeneklerıne gir. orada dosya uzantılarını gızle seceneği var onu kaldır sonrada vıdeonun adında yazar bana onu ver sana daha net yardım edeyım.

tarıkbuğra

Uzman üye
19 Kas 2009
1,727
0
BİZE HERYER TRABZON
öyle bişey yaparsan film hiç açılmazki :)
ben yazılanlardan öle anladım

evet. ama sen bana uzantısını soyle. kesın sonuç alalım. şimdi vıdeonun ustune gel ve sağ tıklayıp ozellıkler de. ozellıklerde yazar uzantısı. ordan bulamazsan araçlardan klasor seçeneklerıne gir. orada dosya uzantılarını gızle seceneği var onu kaldır sonrada vıdeonun adında yazar bana onu ver sana daha net yardım edeyım.

eğer öyle oluyorsa daha video dönüştücü programlara gerek kalmaz kı

tarıkbuğra

Uzman üye
19 Kas 2009
1,727
0
BİZE HERYER TRABZON
aslında haklısın ama bazı vıdeolar çift formatlı kaydolurlar işte vıdeo kalıtesıde burdan gelır zaten. mesela bazı mpeg dosyaları 3gp cevırdığınde aynı netlıkte 3gp vıdeoya sahıp olursunuz....

neyse bu uyenın yardım ıstek konusunu farklı yönlere çarpıtmayalım.bıldığın bu yöntemı yenı bır konu başlığında çarsan herkes olumlu yada olumsuz düşüncelerını yazar.bı açıklığa kavuşmuş olur.bılmeyenlerde öğrenmış olur

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
ben yazılanlardan öle anladım

eğer öyle oluyorsa daha video dönüştücü programlara gerek kalmaz kı

dönüştürücü programlar frame rate değerlerini ve çözünürlüğü değiştiriyor uzantıyı el ile değiştirdiğinizdede video çalışır..

arkadaş senin sorununada gelince video arşivden hasarlı çıkıyor sanırsam. bunun için arşifden çıkartırken bozuk dosyaları koru seçeneğini işaretleyin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.