Pc Donması Hk.

Mordecai

Katılımcı Üye
16 Eki 2012
493
0
Windows Xp ®
Şimdi babacanlarıım,bilgisayarda normal internette surf yaparken falan hiç sıkıntı olmuyor,arada youtube'u açtığımda oluşuyor bu sorun mesela bi oyuna girdiğimde yada youtube'da takılırken 5 dakka sonra bilgisayar bi donuyor,hobaa şimdi ayvayı yedik bekle allah bekle açılmaz,bekle allah bekle açılmaz bilgisayarı resetlemek zorunda kalıyorum bunun nedeni nedir sizce ?

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Sadece oyun ve video da donma varsa grafik kartla alakali sorundur eger ki ramler de sorun yoksa evvela grafik karti devre disi birak onboard olarak video izle sorun olmazsa karttadir yoksa bi de ramlari kontrol edebilirsin bu is islemciye kadar gider ama ilk dusuncem bunlar kardes bi dene istersen.

Mordecai

Katılımcı Üye
16 Eki 2012
493
0
Windows Xp ®
hdd çok ısınıyor kardeş,ondan olabilir mi ? onboard'um sıkıntılı çalıştırmıyor ramler temiz baktım işlemci biraz eski 2.50 ghz intel pentium dual core (R) ekran kartıda geforce 512 mb

Mordecai

Katılımcı Üye
16 Eki 2012
493
0
Windows Xp ®
arkadaşlar tek sorun youtube değil ki mesela arada bilgisayarı açtıktan 5 dakka sonrada bu şekil kitlenme oluyor resetlemek zorunda kalıyorum çok lanet bişey şeytan diyor al kasayı at balkonda aşağı :mad:

DangerTeam

Katılımcı Üye
19 Tem 2009
512
0
İstanbul
Notebook ' mu ? Diyeceğim ama resetlemek zorunda demenden masaüstü olduğunu var sayıyorum bilgisayarı

Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Performans Bilgileri ve Araçları yolunu izleyererek Performans Bilgileri ve Araçları’nı aç. Yada Başlat > Denetim Masası’nı tıklat.Sağ üst köşedeki Arama kutusuna Performans Bilgileri ve Araçları yaz ve sonuç listesinde Performans Bilgileri ve Araçları’nı tıkla.

- Açılan pencerenin sol menüsünden Gelişmiş araçlar’ı tıkla.

- Açılan pencerede Performans sorunları altında listelenen sorunları göreceksiniz.Onlardan birisine tıkla

- Görüntülenen iletişim kutusundaki bilgileri okuyarak hangi program veya sürücülerin soruna neden olduğunu öğrenebilirsin

+ / http://www.turkhackteam.net/forum-hakkinda/1009970-hitap-sekli-hk.html

FakeDead

Üye
13 Nis 2014
143
0
Şimdi babacanlarıım,bilgisayarda normal internette surf yaparken falan hiç sıkıntı olmuyor,arada youtube'u açtığımda oluşuyor bu sorun mesela bi oyuna girdiğimde yada youtube'da takılırken 5 dakka sonra bilgisayar bi donuyor,hobaa şimdi ayvayı yedik bekle allah bekle açılmaz,bekle allah bekle açılmaz bilgisayarı resetlemek zorunda kalıyorum bunun nedeni nedir sizce ?

Babacan :) http://www.turkhackteam.net/forum-hakkinda/1009970-hitap-sekli-hk.html

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.