PC em deki Hattalara Çözüm lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mardin2010

Üye
14 May 2010
57
0
1 hatta:
adszxsmp.png
hattae.png

کιLєηcєR

Kıdemli Üye
9 Eki 2009
2,246
0
Sιlєncєr-вєaTLoяd� ♂
Temiz .

Ayrıca Plugin Container ' i Sonlandır Gereksiz xD

Bide Başlat > Çalıştır > msconfig > Enter

Başlangıç Sekmesine Gel Ve Oranın Resmini Çek Koy Bide ...

Apache.exe Nedir Systemde Gözüküyor Ama

Sen Dedim Resimi Koy Bi

Orda Görebildim Zararlı Yazılım Yok Ama Gereksiz Bi Kaç Şey Var ...

Şunları Sonlandır Sonlandırabilirsen ;

Apache
wscntfy
plugin-container Belki Programdır Bilemem
jusched

Msconfig Resim Bekliyorum ...

Son düzenleme:

کιLєηcєR

Kıdemli Üye
9 Eki 2009
2,246
0
Sιlєncєr-вєaTLoяd� ♂
Dostum O 2 Winupdate Virüs ...

Onları Acilen Kaldırmanı Öneririm + ComboFix Programını Kullan

İlk Onların Tiklerini Kaldır Yeniden Başlat Eğer Tekrar Msconfig Yazıp Baktığında Hala

Tikleri Kalkmamışsa Ordaysa Onları Kaldırman İçin Biraz

Uğraştırıcam Seni ...

En Sondan 2 Si Zararsız Zaten Kaldırılmış Onlar Virüs Değil Zaten Üstteki WinUpdate Ler Virüs

Son düzenleme:

by-miko

Üye
4 Nis 2010
243
0
Nereye Geldik:)
Dostum O 2 Winupdate Virüs ...

Onları Acilen Kaldırmanı Öneririm + ComboFix Programını Kullan

İlk Onların Tiklerini Kaldır Yeniden Başlat Eğer Tekrar Msconfig Yazıp Baktığında Hala

Tikleri Kalkmamışsa Ordaysa Onları Kaldırman İçin Biraz

Uğraştırıcam Seni ...

En Sondan 2 Si Zararsız Zaten Kaldırılmış Onlar Virüs Değil Zaten Üstteki WinUpdate Ler Virüs
winuptade sistem dosyasıdır. Windows uptade. Ne zamandan beri virüs oluyor. Ayrıca bazı virüsler tskmngr'de görünmediği gibi kendini herhangi bir sistem dosyasına kopyalayıp normal bir sistem dosyası veya program eklentisi gibi de çalışabilir. yani virüs illa "ben virüsüm kendime has ismimle sistemde çalışcam" mantığıyla çalışmaz. Kendini hiç ummadığın tertemiz dosyalara kopyalar ve sen o temiz dosyalarına virüs bulaştığını anlamazsın bile. Buradan ahkam keserek pcnin güvenliği konusunda net bişey söylemek mümkün değildir kardeşim. kotayı sınırlayıp,başlangıçtan da anti virüs ve ctfmon haricindeki tüm programları devredışı bırakarak güvenli modda İyi bir tarama gerekiyor. Selametle...

کιLєηcєR

Kıdemli Üye
9 Eki 2009
2,246
0
Sιlєncєr-вєaTLoяd� ♂
winuptade sistem dosyasıdır. Windows uptade. Ne zamandan beri virüs oluyor. Ayrıca bazı virüsler tskmngr'de görünmediği gibi kendini herhangi bir sistem dosyasına kopyalayıp normal bir sistem dosyası veya program eklentisi gibi de çalışabilir. yani virüs illa "ben virüsüm kendime has ismimle sistemde çalışcam" mantığıyla çalışmaz. Kendini hiç ummadığın tertemiz dosyalara kopyalar ve sen o temiz dosyalarına virüs bulaştığını anlamazsın bile. Buradan ahkam keserek pcnin güvenliği konusunda net bişey söylemek mümkün değildir kardeşim. kotayı sınırlayıp,başlangıçtan da anti virüs ve ctfmon haricindeki tüm programları devredışı bırakarak güvenli modda İyi bir tarama gerekiyor. Selametle...

Ah Ah Kardeşim Orda Her Yazan Gerçek Olsa Benim Virüsüm

Oraya Kendini Java Tm Update Diye Atıyor Eee Buna Ne Diyeceksin

Virüs O .

Ben Çoğu Trojanın Keyloggerın Kendini Ne Olarak Attığını Ezberlerdim

Neden Bahsediyorsun Sen

Bu Arada Trojen O Yediğin Hatta Keylogger Desteğide Var xD Msconfig Kaldırsanda O Kendini Geri

MSconfig'e Eklicek Görüceksin

Biliyorum O Virüs ü

Son düzenleme:

by-miko

Üye
4 Nis 2010
243
0
Nereye Geldik:)
:)))) Allah iyiliğini versin:D Java tm Uptade dediğin keylogger:D Muhtemelen eslogger'di sisteminde çalışan java(TM)uptade. Hala durduğundan şüpheleniyorsan, Başlat/çalıştır/regedit/hkey local machine/software/microsoft/windows/run run'a geldiğin zaman üzerine çift tıkla sağda kayıtlar çıkacak oradan java(TM)uptade'yi sağ tıkla ve sil.

کιLєηcєR

Kıdemli Üye
9 Eki 2009
2,246
0
Sιlєncєr-вєaTLoяd� ♂
Yav Israrla Virüs Değil Diyorlar Peki Öyle Olsun Orda Benim Bildiğim Windows Olsa

1 Tane winupdate Olur 2 Tane Niye

%100 Eminim Virüsdür Winupdateler

En Kolayından Biraz Araştırma

winupdate.exe Nedir ?
Açıklama :
winupdate.exe is added to the system as a result of the WORM_FALSU.A virus. It is a backdoor Trojan horse and gives remote access to your computer. Bu uygulama çok ciddi bir güvenlik açığıdır ve derhal sistemden kaldırılması tavsiye edilir. If found on your system make sure that you have downloaded the latest update for your antivirus application.
Tavsiye :
HEMEN winupdate.exe BİLGİSAYARINIZDAN SİLİN VEYA ETKİSİZLEŞTİRİN. Bu uygulama büyük bir olasılıkla virüs veya trojandır.
Yazılımcı :
bilinmiyor
İsim :
WORM_FALSU.A Trojan
WORM_FALSU.A
Risk :
4 / 5
Spyware :
winupdate.exe spyware değildir.
Adware :
winupdate.exe adware değildir.

xXxRMxXx

Kıdemli Üye
27 May 2010
2,427
1
Cehennemin orta yerinden://
Yav Israrla Virüs Değil Diyorlar Peki Öyle Olsun Orda Benim Bildiğim Windows Olsa

winupdate.exe Nedir ?
Açıklama :
winupdate.exe is added to the system as a result of the WORM_FALSU.A virus. It is a backdoor Trojan horse and gives remote access to your computer. Bu uygulama çok ciddi bir güvenlik açığıdır ve derhal sistemden kaldırılması tavsiye edilir. If found on your system make sure that you have downloaded the latest update for your antivirus application.
Tavsiye :
HEMEN winupdate.exe BİLGİSAYARINIZDAN SİLİN VEYA ETKİSİZLEŞTİRİN. Bu uygulama büyük bir olasılıkla virüs veya trojandır.
Yazılımcı :
bilinmiyor
İsim :
WORM_FALSU.A Trojan
WORM_FALSU.A
Risk :
4 / 5
Spyware :
Adware :

kaan efendi adamın pc'sini sen mi tarattın virus oldugunu soyluyorsun hem onlar virus

degıl sıstem dosyalarının yamalarıdır benim kendi bılgısayarımda dahi var hemde arkadaşin kınden daha fazla..

neyse kolay gelsin..

bruce+lee

Uzman üye
10 Mar 2010
1,688
0

winupdate.exe Nedir ?
Açıklama :
Tavsiye :
Yazılımcı :
bilinmiyor
İsim :
WORM_FALSU.A Trojan
WORM_FALSU.A
Risk :
4 / 5
Spyware :
Adware :

arkadaş doğru söylüyor onlar virüs winupdateler virüs

judast

Yeni üye
29 Tem 2007
1
0
Arkadaşlar hepinizin atladığı yada farketmediği bir şeyvar. Windows'a ait olan ve güncelleme eklentisi olarak çalışan program winupdate dir winuptade değildir. Resimdeki dosya adına dikkat ederseniz anlayacaksınız. orda winuptade yazıyor winupdate değil. Resimde görülen dosyalar virüstür sistem dosyası değil.

By_KaNT

Yeni üye
18 Tem 2010
48
0
TurKHackTeam
selam arkadaslar kardeşim senin pcde sistem hatası var ve aynı zamanda nete girmekten güçlük çekiyorsunuzn hem net ayarlarını hemde sistem ayarlarını degiştirmissin bu na karşılın pc nizde denetim masanıza girin windows güvenlik duvarını kaldırın ve daha sonra internet seçeneklerin den güvenlik ve içerik leri orta durumuna düşürün daha sonra gelişmişte sıfırla lingine tıkladıgınız zamanan sistem hatanız normal duruma düşebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.