Pc hangi oyunları kaldırır ?

endoplazmikretikul

Yeni üye
17 Ara 2012
19
0
arkadaşlar pc özellikleri :
1.80 GHz , 448 MB RAM
Fiziksel Adres Uzantısı
2160 @ 1.80 GHz
NiwradSoft
Geniune Intel(R) CPU

biliyorum sistem kötü ama 1 - 2 aya yeni bi makine alcam şimdilik oyun önerirseniz sevinirim
türü farketmez ama savaş olursa iyi olur :)

22 Ara 2009
165
0
çok teşekkürler HeroFearless kardeşim bide performans sorunu var ya bi kaç ay içerisinde yeni bi makine alcam ama bu pc yide değerlendirmek istiyorum.

benimde vardı böle bi pc yigenime vermiştim bence ihtiyacı olan birine verebilirsin çünkü onu degerlendirmek biraz zor yeni parça alim desen anakartı deiştirmen gerekir zaten para anakart tutuyo ekran kartı işlemci derken yeni pc fiyatina geliyo bende denemiştim çünkü hesapladım daha önce :) eger nonitörün güzelse yeni alacagın pc ile 2 li mönitör yapabilirsin anca o işe yarar kasa pek bi işe yaramaz bence :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.